Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy féltékenység részemrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy féltékenység részemről. Megölheti ez a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nagyon féltem a barátnőmet.

Közvetlen mosolygós lány, mindenkivel nagyon kedves.

Szeretjük egymást meg minden, de távkapcsolat az egész, és én nagyon félek, hogy meg fog csalni...egyszerűen nem tudom kiverni ezt a gondolatot a fejemből..:(

Megbízom benne, de mégis valahogy ez motoszkál bennem.

Ezt tudtára is adtam már, az volt a reakció, hogy sosem csalna meg senkivel sem, és hogy hosszú kapcsolatot tervez velem.

De akkor is furcsa kicsit nekem, hogy mindne fiú ismerősére telimosollyal köszön, sőt még integet is, és mindzt ugy hogy ottvagyok, most akkor mit csinálhat, mikor nem vagyok ott??? csak ez az egy bánt, hogy én mindent megteszek érte, és attol tartok, nem lesz elég, mert máshoz fog menni...:(

22/F, 19/L

3 hónapja vagyunk együtt.


2011. okt. 31. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Jajmás ne légy dilis :) Én is ilyen vagyok, vannak fiú barátaim, mosolygok ha látom őket, szeretem a barátnőjüket is mindnek. Örülök ha találkozunk így baráti társasággal, sőt szokták kérdezni miért nem vittem a barátomat mert jófejnek tartják. Néha viszem őt is ha ráér.

De a barátomat szeretem, nyilván nem kezdenék ki egyikkel sem, és ha ki is kezdene valamelyik velem, természetesen elküldeném a fenébe.

Mi lányok már csak ilyen kedvesek vagyunk. Ne aggódj nem fog megcsalni, nyilvánvaló, téged szeret.. Feleslegesen ne kattogj

2011. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teli mosoly meg az integetés még nem ok aggódni... látnád a legjobb barátom menyasszonyát, hogy viselkedik velem puszi, ölelés, kedves simogatás- és ugyanezt én is vele, mégsincs semmi baj belőle, mert csak barátok vagyunk, és egyikünk sem kezeli ezeket a gesztusokat többnek. Szóval, amíg nincs konkrét okod féltékenykedni, addig ne legyél az :)
2011. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 .:Laci:. ***** válasza:

ne mond, hogy bízol benne ha féltékeny vagy rá.

és igen megölheti a kapcsolatotokat, én is féltékeny vagyok barátnőmre(nem alaptalanul) és mióta elkezdtem beszélgetni egy régi volt osztálytársammal aki történetesen lány azóta ö is féltéken rám(de ő alaptalanul, sosem adtam és nem is fogok rá okot adni) és most kb ott tart a kapcsolatunk, hogy túl vagyunk egy eljegyzésen, a szerelem még megvan mindig de a bizalom már elveszett az én részemről legalábbis, elhiszem neki amit mond nekem de mindig kell egy kis megerősítés, tehát nézem, hogy kivel mit beszél facebookon és msnen, de mondjuk ő is az enyém. mi már 9 hónaposak leszünk majd holnap, de nem tudom, hogy lesz-e folytatás, nagyon megingott mostanában a kapcsolatunk a sok veszekedés miatt :(

azért sok sikert nektek :)

2011. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran és mennyi időt töltötök együtt?

Ha heti 1 nap,akkor a válaszom: ez nem kapcsolat... és a félelmed is alaptalan :/ Nem akarlak elszomorítani...


Kénytelen leszel benne megbízni,mert ha tudtára adod, hogy féltéken vagy,majd egy idő után elege lesz belőle és majd kidob téged szépen.

2011. okt. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

tudja hogy az vagyok....mondjuk ő is az rám, de azért nem ennyire.


uhh...laci...respect, és rem rendbejönnek nálatok a dolgok :)



igen, hetente találkozunk, kb 2-3 napra (egy hétvégére)

2011. okt. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!