Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak születésnapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak születésnapja lesz. Hol tartsuk? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Barátom nemsokára 19 lesz. Én még csak 17 vagyok, illetve a haverjaiból is vannak 19-18-17 évesek. Valami "iszogatós" (nem bebaszós!) "meglepetésbulit" szerveznénk neki, de fogalmam sincs hol, mert 18 alatt minket nem engednek be mindenhova. Ráadásul én nagyon nem vagyok bulizós típus, így nem is ismerem az ilyen helyeket. Egyáltalán jó ötlet ez? Vagy ti hogy ünnepelnétek/ünnepeltétek a 19. születésnapotokat?

Előre is köszi a válaszokat:)


2015. jan. 12. 17:06
 1/1 Rekapoppy válasza:
Én Pesten lakom ott pedig a trófea éttermet tudom ajánlani.Svédasztalos nagyon minőségi és mértékkel lehet ott iszogatni.Árat nem tudok mondani, de szerintem megéri. Remélem hasznosat tudtam mondani :)
2015. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!