Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha összeöltöznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha összeöltöznék Vele 7 hónap után, de Ő nem akarja (még)?

Figyelt kérdés

A Párommal 7 hónapja élünk távkapcsolatban, Ő 30 éves, én 37 leszek, ezer kilométer van köztünk. Viszonylag sokat lehettünk együtt ezalatt az idő alatt, csaknem a kétharmadát (többször mentünk már nyaralni, ha tud, minden szabadidejét velem tölti, már a nyaralást is tervezi velem).

Jól érezzük magunkat egymás társaságában, bemutatott a barátainak, a családja már családtagként kezel engem.

Mikor megismertem, azt mondta, hogy csak akkor akarja ezt az egészet, ha hamarosan odaköltözöm Hozzá. Most többször felvetettem ezt Neki, hogy készen állok erre, eleinte azt mondta, hogy jó, majd..., de most elém állt, hogy Ő nem szeretné ezt, még akkor sem, ha elveszít engem emiatt.

Én már hamarosan családot szeretnék, Ő még a munkájára koncentrál, 5 éven belül meg akarja a céljait valósítani, haza akar Magyarországra költözni (előző párja sajnos nagyon lehúzta anyagilag, majd megcsalta Őt, így emiatt már senkiben nem bízik, Ő nem tesz fel mindent egy kapcsolatra már). Így kicsit én "kolonc" lennék a nyakán addig, mert azt mondja, nem tud majd mellettem 18 órákat dolgozni (hétvégén is), nehézségekbe ütközne a kinti munkakeresésem is, el kellene költöznünk egy másik albérletbe, ami Neki ugyancsak nehézséget okozna, de leginkább nem érzi még ezt a kapcsolatot olyan stabilnak, és egyáltalán: nem tud nekem egyelőre garantálni semmit. Jól érzi magát velem, szeret, "jó fej csajnak" tart, de egyelőre ennyi.

Telik az idő, ha látnám a happy endet, akkor maradnék Vele, belemennék abba is, hogy később gondolkozzunk családalapításon, de úgy érzem, ha nem költözünk össze, akkor ez a kapcsolat zátonyra fog futni, hiszen egyre jobban felőröl bennünket a webkamerán tartott beszélgetések, a várakozások halmaza.

Mit lehet ilyenkor tenni? Már többször leültem Vele beszélgetni, de egyre jobban bezárkózik emiatt, csak a vesztembe rohanok.


Köszönöm, ha nem egyből azzal a tanáccsal láttok el, hogy hagyjam ott, hiszen hogy is tudnám?!



2015. jan. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szeretem az olyan párokat akik összeöltöznek.
2015. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Összeköltözni, természetesen. Sajnos a klaviatúrám néha nem működik megfelelően.
2015. jan. 12. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt a párommal. először azt mondta hogy örülne ha odaköltöznék abba a városba és keresnék ott munkát, aztán pár hónappal később amikor megint feljött akkor már nem akarta annyira, utána meg szakított velem. nem ijesztgetni akarlak, csak nekem ez volt :s de remélem hogy nálatok teljesen más a szitu és boldogok lesztek
2015. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg nyugtatni és támogatni, türelmesnek lenni. Ha nem érzi még elég stabilnak a kapcsolatot + nyaggatod vele, akkor ennél csak rosszabb lesz és tényleg zátonyra fut a kapcsolat. Ha eddig meg tudtátok oldani a távolság és a munka miatt a találkozást, az együttlétet ilyen nagy távolságban is, akkor idő és fogja tudni, ha kiállsz mellette bele fog menni az összeköltözésbe is. Tisztában van vele, hogy lassan családod szeretnél, de nem lehet/ nem mindenki tud 7 hónap után belevágni a lecsóba, és ugye lakva ismerszik meg az ember, és lehet, hogy ilyen rövid idő után pont az összeköltözés rontana a kapcsolaton még ilyen korban is, hiába nem vagytok tinik.
2015. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!