Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy baj, ha 15 évesen egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha 15 évesen egy 30 éves pasi tetszik?

Figyelt kérdés

egyszerűen beleszerettem,már egyszer álmodta is vele^^

nagyon vonzódom hozzá,és máshoz nem igazán rajta kívül.Persze ilyet nem lehet megbeszélni vele,mert ő a suli könyvtárosa,de én nem csak rövidtávúra tervezném vele,hanem akár hosszíbbra is.Kár hogy van ez a korkülönbség:/Mennyi esélyem lehet nála szerintetek?Nekem a korombeli fiúk azért nem jönnek be,mert nem tudnak éretten viselkedni(tisztelet a kivétel),és az agyonsminkelt csajokra buknak.És nem azért "szerettem bele",mert a korombeliek nem jönnének be,hanem már első pillantástól kezdve megtetszett :)

Ja,és nem vagyok kis dedós álmodozó kislány.....csak az írjon véleményt,aki értelmesen tud válaszolni:)azoknak pedig köszönöm.

15/L



2015. jan. 12. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%

Én úgy gondolom hogy ez nem baj, tényleg sok lány "szeret bele" egy nála idôsebb pasiba.

Egyébként majdnem ugyanolyan cipôben járok mint te:D 14/L

2015. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11-es, neked is bejön a suli könyvtárosa?

Azt hiszem, pályát változtatok! :) :)

2015. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

sajnos nem a könyvtáros jön be:D

11-es voltam:)

2015. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hanem? Mesélj!
2015. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem igazán szeretném itt leírni mindenki elôtt:D
2015. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, nekem egy 63 éves tetszik. És az nagy baj? Ennyi erővel. Mindenkinek maga dolga. Ha a véletlen folytán, esetleg, talán összejön valami. Akkor összejön! Ha nem meg nem.
2015. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 válaszolónak: ez tényleg igaz.? elmesélnéd nekem.?:)
2015. jan. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem baj ha tetszik és szerintem te is tudod hogy hosszabb távú kapcsolat nem lehet belőle és valahol ott lesz majd a csalódás!
2015. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16-os nem baj csak pedofília :'D
2015. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Részedről teljesen normális. Tinikorban mindenkinek van valami "ideálja", plátói szerelme, aki elérhetetlen, és ettől szép az egész...


A felnőtt kapcsolat azonban nem ilyen, és ezt egy 30 éves férfi már tudja, ezért neki - ha elég érett - nem partner egy tinilány. Egy érett férfi kiforrott személyiségű, önmagáért felelősséget vállalni képes, magas szexuális kultúrájú nőre vágyik. MOST, és nem majd...

Ha te olyan lennél, ami "elég" egy felnőtt ember számára, akkor komoly gond lenne... ha ő olyan lenne, akinek "elég", amit te nyújtani tudsz, az is komoly gond lenne...


Szóval éld meg ezt a vonzalmat annak, ami... plátói szerelemnek, ami a te korodban teljesen normális. Aztán majd ha te is 30 leszel, meg fogod érteni, hogy mi a különbség a tini és a felnőtt érzelmek között. Remélhetőleg. :)

2015. jan. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!