Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik csapatba tartoztok?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Eddig volt úgy 5 kapcsolatom, ahol eljutottunk az ölelkezésig meg apróságokig, ebből 3-mal a szeretkezésig is, de itt nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy bújós típus vagyok valamilyen szinten, és szeretem néha azt, ha az épp aktuális párommal megnézünk egy filmet, pihenünk, átkaroljuk egymást, csókolózunk. Viszont mindegyikük kivetél nélkül olyan típus volt, aki ágyban csak akkor van, ha szexel vagy alszik. Ha nem, akkor állandóan mehetnék, csók is kevés volt (nekem). Persze én is szeretek elruccanni itthonról, ki nem, kocsikázni, sétálni, sportolni, mert nekem is uncsi lenne az állandó heverészés egy este, de néha azért vágyom arra, hogy összebújjunk.

És kíváncsi vagyok arra, hogy az itt lévő fiúk/férfiak milyen típusúak, hogy vagytok vele?



2015. jan. 12. 22:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Bújós vagyok, de ettől igyekszem megválni és háttérbe szorítani. :) Zavar magamban.
2015. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én a másik véglet vagyok inkább. Ha tehetem, akkor el se hagyom a házat, csak nagy ritkán egy-egy mozifilm vagy koncert erejéig. Az összebújást abszolút támogatom, de olyan hű de romantikus alkatnak se tartom magam.
2015. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Akkor úgy tűnik, hogy eddig "szerencsétlen" voltam azt nézve, hogy nem találtam hozzám hasonlót. :)


6. Olyan barátaim voltak, mint amilyen Te vagy! :) Vagy hasonló. Nem feltétlen baj ez, én is szeretek mozogni, szórakozni, csak néha igénylem a csendes heverészős alkalmakat.

2015. jan. 12. 22:50
 14/23 anonim ***** válasza:
Jó dolog bújni is.
2015. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi ideig tartottak a kapcsolataid, lehet, hogy később talán átvették volna a bújós, ágyon filmezős pihenési formát. Tudhatod, nem lágyulunk el azonnal. :) De sok férfi egyébként alapból nem bújós, szóval pont őket fogtad ki, mások viszont szeretik testközelben maguk mellett tudni a barátnőt éjjel-nappal. Személyfüggő.
2015. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Bujj hozzám!
2015. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy csak 20 éves vagy.

Bár találnék egy ilyen nőt..

38ff (én is bújós típus vagyok)

2015. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
13: Néha én is, de nem minden este. Az én esetemben majdnem minden együtt töltött este ilyen volt.
2015. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
én igyekszem mindig megkeresni az arany középutat. És az se zárja ki egymást, hogy elmenjünk sörözni a haverokkal utána pedig megnézünk egy filmet este. Én kifejezetten bújni nem szoktam ,azt szeretem ha a lány bújik. De simán megnézek olyan filmet is ami baromság vagy amit már láttam. Jó néha kikapcsolni kicsit, nem gondolkodni csak a szeretteddel lenni! Szex meg nem kötelező ha valamelyikünknek nem lenne kedve, nem lenne gond ha elmaradna!
2015. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
közöd?
2015. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!