Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te párod mennyire szégyenlős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te párod mennyire szégyenlős társaságban, mennyire mutatja ki, h össze tartoztok?

Figyelt kérdés
vagy te személyesen h viselkedsz társaságban, ha a pároddal vagy? Most kezdem csak tudni elfogadni, h nem arról van szó, h szégyell( ezt vetítettem ki rá mert van egy kis önbizalomhiányom), hanem mert társágban nem bírja úgy kimutatni az érzéseit, mint otthon. A legrosszabbul az esett, mikor azt mondta h ő nem képes kimutatni mások előtt úgy az érzéseit, és megfogja a kezem ha akarom(amúgy mindig fogta előtte, de ez vhogy olyan szitu volt, h nem akarta) de őt ez tökre feszélyezi, mert úgy érzi h túl sokat mutat az érzéseiből amihez nincs hozzá szokva. Szóval nála már az is intim, h egyáltalán megfogja a kezem. Na ezt nem annyira tudtam eddig helyre tenni. Szerintetek? Ő a pasi persze :P
2014. febr. 15. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyenlős. Nem szoktuk nyalni-falni egymást, mert az bunkóság, de szeretünk kézen fogva sétálni, társaságban vagy utcán is simán megöleljük, megpusziljuk egymást. Persze nem lógunk folyamatosan egymáson. De sokszor van, hogy egymásra nézünk és egyszerűen nem bírjuk ki, hogy ne öleljük meg egymást vagy ne adjunk egy puszit.
2014. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ő ilyen...

A férjem teljes mértékben kimutatja, hogy összetartozunk, de ehhez nem kell feltétlenül fogni egymás kezét, vagy smárolni. Egyszerűen a kisugárzás, a tekintete, ahogy néz rám, és viszont. Ez az, ami kimutatja az összetartozást.

2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Társaságba mi szórakozni, beszélgetni járunk, nem pedig azért, hogy nyaljuk-faljuk egymást, ez nem tartozik másokra.

De azt én már egy kicsit túlzásnak érzem, hogy valaki még azt sem engedi, hogy a párja megfogja a kezét társaságban, vagy belekaroljon, esetleg átölelje a vállát. Ezek nálunk olyan természetes mozdulatok.

Lehet, hogy tényleg vannak olyanok, akik annyira szégyellősek, hogy még ezt sem szeretik kimutatni mások előtt. Ha a párod amúgy felvállal mindenki előtt, tudják az ismerőseitek, hogy együtt vagytok, akkor biztos nem az az oka, hogy szégyell, csak ő ilyen.

2014. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
már másfél éve együtt vagyunk, voltunk az ő családjánál és az enyémnél is többször. Szóval nem titkol, normális esetben az utcán is kézen fogva megyünk. De van egy ismerősünk akikhez ha átmegyünk(ismerik őt kiskora óta, és engem is még azelőttről h összejöttünk volna) akkor teljesen furán viselkedik, pedig nyilván tudják h együtt vagyunk, de előttük nagyon szégyenlős, meg a saját családja előtt is...és akkor nem szokta a kezemet fogni amit nem értek annyira
2014. febr. 15. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23 ő, én 21. Előttem nem volt tartós kapcsolata, és más területen is elég visszahúzódó, csak otthon olyan igazán felszabadult
2014. febr. 15. 20:29
 7/7 anonim válasza:

Utcán kézenfogva sétálni,ölelkezni,puszilkodni,csókolózni

Társaságban ha beszélgetünk akkor hátulról megölelem,puszilgatom,megfogom a kezét

Így mindenki tudtára adom hogy ő az enyém!

2014. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!