Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtaláltam-e a választ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam-e a választ a tegnapi kérdésemre?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Szóval gondolkoztam, és szerintem ott leheh a hiba, hogy én egy elég érzékeny lány vagyok, és emiatt a szintén érzékeny fiúk vonzanak látszólag, mert kisebb az esély, hogy esetleg megbántanak, belegázolnak a szívembe. És úgy tűnik, az érzékenységhez gyakran társul a saját nemhez való vonzódás is. :(


2015. jan. 13. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

lányos fiúkra alaptalanul is rámondják, hogy meleg

biszex-el amúgy mi a baj, az neked pont jó lett volna..

2015. jan. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs problémám vele, csak azért írtam oda, mert nem tudom pontosan, hogy a nők is érdeklik-e.
2015. jan. 13. 00:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg érzékeny férfi vagyok. De nem vagyok meleg és rohadtul nem nézek ki gyereknek meg kislánynak se, bár hosszú a hajam...

Egyébként itt a többség sérült valamilyen szinten. Rengeteg zárkózott lelki beteg emberke van, szal nagyon én se lógok ki a sorból szerintem. Meg te se. De hol lehet veletek, érzékeny lányokkal összefutni/ismerkedni?

2015. jan. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!