Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, megtaláltam életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, megtaláltam életem párját, de nem tudom elképzelni hogy ne legyek többé szingli. Miért?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sztem még elég fiatal, egyetemre járok, bár sosem voltam az a nagy bulizós, pasizós fajta, de azért jól esett néha-néha kirúgni a hámból. Most viszont úgy érzem, megtaláltam életem szerelmét, és ő is így érzi, valószínűleg hamarosan meg is kéri a kezemet. Tudom, semmit sem kell elkapkodni, de ő már ezt szeretné, és mivel én is totál oda vagyok érte, én is szeretném. Ami zavar, hogy egyszerűen nem tudok belegondolni, h ne legyek már szingli, ne pasizhassak, ne flörtölgessek, stb. Sosem volt egyéjszakás kalandom, nem is kavargattam, csak komoly kapcsolataim voltak. Nem tudnék "riba*cként" viselkedni, mégis vonz ez a dolog. Hogy is van ez? :D

21/L


2014. szept. 1. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Nekünk és saját magadnak hazudsz! Ha tényleg az "életed párját" találtad volna meg, már rég lemondtál volna mindenről érte, és semmi nem hiányozna! Ugye, milyen egyszerű a válasz? ;)
2014. szept. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szegény srác :( rossz vagy.

és akkor még reménykedjek, hogy találok bárkit is komoly kapcsolatra? én feladom

2014. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz!Te még nagyon nem élted ki magad,kislány!Hagyd szegény srácot,ne szivasd meg,pár év múlva úgyis meghülyülsz és mész ezerrel pasizni.És ezt már te is tudod előre!
2014. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!