Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérek mindenkit aki tud segítsen! Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Előzmények:


Van egy lány(15) és van neki egy "barátja"(pasija) akit igazán nem is szeret. Merta srác kollégista egy másik városban ami messze van innen ahol én(17/F) és a lány is lakik. A lánnya én nagyon jóban vagyok és elmondta hogy nála ez így nem fog működni és mivel ő igényeli azt hogy mindennap lássa az aktuális barátját(pasiját) csak idő kérdése és szakít a sráccal ők korábban jóbarátok voltak csak a srác akarta a járást a lány még mindig csak barátként szereti és barátságból van vele mert a srác kötődő típus és a lány tudja hogy a srác nagyon kilenne borulva és csak ezért nem szakít vele. Na a lány szereti ha minden nap látja az barátját(pasiját) a srác ezt nem tudja neki megadni most is már vagy 2-3 hete nem látták egymást.

Az én kapcsolatom a lánnyal különös.: csak MSN-en beszélünk de órákig és bármiről, bármit megtudunk beszélni szóval nagyon jól elvagyunk és olyan témák is feljönnek amik nem barátok közé valók! Én úgy érzem hogy szeretem őt, bár ezt (szerintem) ő is sejti vagy csak azt hogy szeretnék tőle valamit. Nem tudom ez sokat jelent-e de van olyan becenevünk amit csak egymásra használunk, és szinte mindennaposak az olyan kép cserék hogy én küldök magamról, ő magáról. Egyébként egy suliba is járunk csak én először sulin kívűl szeretnék vele találkozni egy séta, beszélgetés 4 szemközt. Ő is szeretne már így találkozni csak sajnos nem jön össze a dolog. Mert ő délutánon ként vagy edzésen van vagy a barátnőjével. Most hétvégén talán össze jöhet a dolog.

Szóval az lenne a lényeg hogy én megtudnám neki azt adni amit más nem. Nagyon szeretnék vele lenni egyszerűen kívánom az ölelését a csókját azt hogy eggyütt lehessünk.

Mit tegyek??????

Nagyon köszönöm annak aki (értelmes)választ ad!!!!!!

Kérlek segítsetek!


AZ ÚJ KÉRDÉS:


Ezek alapján mit tegyek??? A lány azt mondja hogy nem szeretne barátságnál többet, de én úgy érzem hogy ez nála nem 100%-os kijelentés, nincs tisztában az érzéseivel. Mert ahhogy a kérdésben olvasható eléggé komoly a "kapcsolat" tudja hogy én szeretnék vele járni. Csak attól fél ha megpróbáljuk akkor már nem tudna barát-barátként tekinteni rám. Én mondtam neki hogy részemről tudnék utána barátként tekinteni rá!! Pedig imponálunk is egymásnak. Hogy ha(nyáron) te pl.: eljösz fürdeni, akkor te eljösz csónakázni (nem pont ez a lehetőség áll fent de mindenképpen ilyesmiről van szó: fürdés, csónakázás, vizibiciklizés). Mit tehetnék hogy több is legyen???

Bár szerintem több van csak a lány nincs vele tisztában. De nagyon jól megértjük egymást a világon mindenről tudunk beszélgetni. És becézgetjük is egymást. És tetszünk is egymásnak! Elfogadjuk egymás 100%-ig!!

Esetleg valentín napi ötlet?? a változtatásra??


+ információ:


amikor legitóbb kérdeztem tőle a járás dolgot akkor "eggyüt volt" a "barátjával" szal az időzítésem rossz volt :S :( de mielőtt még "összejöttek volna" nem tudom volt a válasz :) lehet hogy most is az lenne :) mert ugye már nincsenek eggyüt és a barátja sok fájdalamt okozott neki :s:( amivel megint csak hozzám fordult :)


Tervezzük régóta :) és ő is benne van a találkozásban 100%-ig :D


Köszönöm szépen annak aki segít!!!!!


(Ezúton szeretnék bocsánatot kérni a gyakorikérdések.hu-tól hogy ismét kiírom a kérdésem, de nem kaptam kielégítő választ)


2010. febr. 6. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
(*+ a kiemelést követően sem)
2010. febr. 6. 18:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kis fiatalok vagytok ti még...Ne csodálkozz,h senki nem válaszolt,mert igazából erre nem nagyon lehet mit.De azért megpróbálok pár sort írni:

Először is én nem ismerem ezt a lányt,de leírom,h nekem miért nem szimpi: azt mondja,h azért nem szakít a fiúval,mert nem akarja megbántani,de közben veled édeleg...hát sztem ez nagyobb szemétség,mintha szakítana vele.Amúgy meg nem azért szokás vkivel járni,mert megsajnáljuk,a párkapcsolat 2oldalú,nem lehet csak az 1ik kedvéért csinálni.Azok alapján,amiket leírtál,teljesen valószínű,h bejössz neki-de gondolom ezt te is sejted,de össze van zavarodva,ennek ellenére se tudja h mit akar pontosan,ennyi-nem is kell tovább ragozni.Az idő fogja megoldani mi lesz.Barátkozzatok továbbra is,de ne legyél vele erőszakos,ne akard ráerőltetni a járás dolgot.Amúgy meg szerintem nem kötelező egy párkapcsolatban minden nap találkozni,főleg nem ebben a korban,nem értem a problémáját.Attól nem lesz egy kapcsolat se jobb...

20/L

2010. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ő már nem is szerelmes a "barátjába" mert mint mondtam sok fájdalma van tőle
2010. febr. 6. 18:42
 4/6 A kérdező kommentje:

ami engem illet nem erőltetem a járást! 1x-er megkérdeztem tőle de nem volt jó az időzítés!

viszont azóta is rendszeresen beszélgetünk mindenről! továbbra is hozzám fordul ha valami lelki panasza van és keresi is a társaságomat ő is ugyanúgy érdeklődik mindenfelől mint én. A beszélgetések nem laposak!

Teljesen megértjük egymást!

2010. febr. 6. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a lánynak kell eldöntenie,te nem tehetsz többet.Amíg nem tud túllépni a jelenlegi kapcsolatán,addig ez így fog menni,persze az meg az Ő dolga,h mit kezd a másik sráccal.
2010. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehetséges lenne az hogy a személyes varázs hiányzik??? Hogy milyenek vagyunk 4 szemközt??

Már ő is nem 1x-er mondta hogy örülne nagyon ha személyesen is találkoznánk és leülnénk beszélgetni vagy sétálni 100%-ig benne van a találkozásban.

2010. febr. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!