Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, de nem érdekel a szex - van még így ezzel más is?

Figyelt kérdés

Nyíltan leszbikus nő vagyok, közel a negyvenhez, szeretem a nőket, de maga a szex, a szexuális aktus nem érdekel.


Nem mostanában kezdődött, régóta így vagyok már ezzel. Volt olyan kapcsolatom, ami emiatt hiúsult meg.

Az összebújást, ölelést, intellektuális kapcsolatot szeretem, de nincs igényem a szexuális kielégülésre.

Egyébként koromhoz képest (is) jól nézek ki, magas vagyok, karcsú, izmos.

Az orgazmusom teljes mértékben működőképes, csikló- és hüvelyi orgazmust is el tudok érni, csak nincs rá igényem.


Van még valaki, aki hasonlóan érez?



2015. jan. 13. 03:36
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Lehetséges, anno valamilyen gyógyszer kinyírta az endokrin rendszered, ami nőknél sokkal érzékenyebb, mint a férfiaknál.

Ha meg nem így történt, akkor egyszerűen csak a megvont szex miatt alakult így, szép lassan megszűnt, ha volt is, a vágy.

Ebben az életkorban meg visszafordítani nem lehetetlen, de már nehézkesebb.

2015. jan. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1: Benned egy aberrált perverz veszett el, nem egy leszbikus nő.


#2: Nem akarom visszafordítani, nekem ez így teljesen jó. Nincs vele semmi probléma.

Nem tudom, miből képzelted, hogy libidót akarok gerjeszteni magamnak.

2015. jan. 13. 04:59
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Hogy lehet valaki leszbikus, ha nem kívánja a szexet? Hát ennek nem az a lényege, hogy !SZEXUÁLISAN! vonzódsz a saját nemedhez? Há énis szeretem a férfiakat minden másra, ami nem köthető a szexhez. Ergó, barátkozni velük, meg lazulni, még néha ölelkezünk is. Intellektuális kapcsolat? dafuq


Hát már ne is haragudj, de szerintem te csak egyszerűen kiégtél, és kiégettnek lenni magadhoz hasonló között kényelmesebb, mint olyannal, aki még vágyik is valamire . Ennyi

2015. jan. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok. Különböző társkereső oldalakon rengeteg olyan fiatal srácot is látok akik axexuálisnak vallják magukat.

Van aki kiégett, van aki egyszerűen megunta a keresgélést, van aki valamilyen lelki problémát szedett össze. Sokan a vallásossággal indokolják ezt.

Gondolom ugyan ezek a problémák a nőknél is fennállnak, előfordulnak.

Szóval biztos, hogy nem vagy egyedül.

2015. jan. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanez van velem is. Semmi baj nincs veled, ha te is így érzel.

Leszbikus vagyok, egyáltalán nem vonzódom a férfiakhoz.

Aszexuális vagyok, egyáltalán nem vágyom szexre.

Illetve, az, hogy leszbikus vagyok, nem azt jelenti, hogy minden nőbe szerelmes leszek, aki a közelemben van. Egy heteró nő se lesz minden férfiba szerelmes. (Ezt csak azért írtam ide, mert sokan hisznek ilyesfélét. A szüleim is ezzel szoktak néha szekálni.)

Vannak nők, akik szimplán a barátaim, vannak, akikhez vonzódom, vannak, akik közömbösek, illetve van két fiatal nő, akikbe szerelmes vagyok (az egyik panszexuális, vele összejöhetnék, csak sajnos Oroszország távoli részén él, a másik nő meg heteró, szóval eléggé megszívtam :(((

)


18/N

2015. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#3: "Hogy lehet valaki leszbikus, ha nem kívánja a szexet?"


Szerintem elég világosan leírtam. Olvasgasd a kérdést addig, amíg fel nem sikerül fognod.


"Hát ennek nem az a lényege, hogy !SZEXUÁLISAN! vonzódsz a saját nemedhez?"


Nem, enne az a lényege, hogy szexuálisan és/vagy érzelmileg vonzódsz az adott nemhez. Egy párkapcsolat nem csak arról szól, hogy éjjel-nappal kefélünk, mint a nyulak. Azt szexkapcsolatnak hívják, érted?

Nem tudtad?


"Intellektuális kapcsolat? dafuq"


LOL. Próbáld meg elképzelni, hogy van, akinek erre is van igénye. Nem mindenki akkora sült paraszt, mint te, hogy csak jól megdugatja magát, és kész.

(Egyébként pont így képzeltem, hogy egy heteroszexuális kapcsolatban nincs igény az intellektualitásra. A férfiak úgyis azt szerik, ha a nő olyan egyszerű, hogy a százas szög hozzá képest mikroprocesszor, a nőknek meg az az álma, hogy a kanja szép nagydarab meg jó szőrös legyen, és hordja haza a lóvét. Beszélgetni meg ne kelljen lehetőleg semmiről.)

2015. jan. 13. 18:36
 7/10 A kérdező kommentje:

#4, #5: Köszönöm, a válaszaitok hasznosak voltak.


"Én meleg vagyok. Különböző társkereső oldalakon rengeteg olyan fiatal srácot is látok akik axexuálisnak vallják magukat.

Van aki kiégett, van aki egyszerűen megunta a keresgélést, van aki valamilyen lelki problémát szedett össze. Sokan a vallásossággal indokolják ezt."


Nem is gondoltam, hogy ez férfiaknál is előfordul, mármint viszonylag gyakran.



"Ugyanez van velem is. Semmi baj nincs veled, ha te is így érzel.

Leszbikus vagyok, egyáltalán nem vonzódom a férfiakhoz.

Aszexuális vagyok, egyáltalán nem vágyom szexre.

Illetve, az, hogy leszbikus vagyok, nem azt jelenti, hogy minden nőbe szerelmes leszek, aki a közelemben van. Egy heteró nő se lesz minden férfiba szerelmes. (Ezt csak azért írtam ide, mert sokan hisznek ilyesfélét. A szüleim is ezzel szoktak néha szekálni.)

Vannak nők, akik szimplán a barátaim, vannak, akikhez vonzódom, vannak, akik közömbösek, illetve van két fiatal nő, akikbe szerelmes vagyok (az egyik panszexuális, vele összejöhetnék, csak sajnos Oroszország távoli részén él, a másik nő meg heteró, szóval eléggé megszívtam :(((

)"


Köszönöm, hogy megosztottad, én is hasonlóan érzek.

2015. jan. 13. 22:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen fiatal vagyok hozzád képest, de a korosztályomban már beszélgettem, találkoztam hasonló érzületű lányokkal (és fiúkkal egyaránt).

A szexualitás és vonzalom sokkal rétegeltebb tud lenni, mint a bevett "kivel dugnál, kivel nem", vannak akik mindkét nemhez vonzódnak érzelmileg, míg szexuálisan csak az egyikhez, vannak akik egyazon nemhez érzelmileg és szexuálisan is, meg még sok kombináció.

Vannak, akik senkihez nem vonzódnak szexuálisan, míg érzelmileg képesek, pont ezért lehetséges a te eseted is. (Érdekes egyébként ez az egész, például van olyan, aki szexuális vonzalmat csak azután kezd érezni, hogy erősebb érzelmi kötelék fűzi a 'kiválasztottjához'.)


Persze néhány ignoráns embernek sértő, ha megtudják, hogy nem elég, hogy valaki nem akar az Ő nemi szervük közelébe kerülni, ez még csak nem is azért van, mert másé jobban tetszik. Tipikus berögződés ahogy észrevettem, hogy mind a leszbikus mind a meleg szó hallatán az átlag embernek az első gondolata a szex, sőt többször az első kérdése a szexről van, sőt a legtöbb "ellenvetésük" is a szexhez kapcsolódik. Nem fogom eldönteni, hogy ez mennyire normális/nem-normális, de ...

(Arról nem is beszélve, hogy ezzel a hozzáállással magukat is redukálják egy testrészre, fizikai tevékenységre, mintha csak ez lehetne az alapköve a kapcsolatnak. Mondjuk mindenki eldöntheti, mi körül forog a világ.)


Kérdező, aszexuális vagy, ezzel pedig nem vagy egyedül, akkor sem, ha az ilyesmit mostanában kezdik felvállalni az emberek. Én átérezni nem tudom, csak megérteni, de arról biztosíthatlak, hogy többen is vannak (itt gyik-en is).


A taplóval pedig ne foglalkozz, lévén az inger, hogy valamit mindenképp be kelljen dugnia valahova, teljesen elmerült a hátsójában.

17l

2015. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint az érdekel téged, van e még rajtad kívül aszexuális leszbikus? Biztosan.
2015. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia


En is hasonlo cipöben vagyok...nem vagy egyedül :)

Nalam is ugyanaz a szitu amit az 5-ös valaszado irt.

27 fius lany

2015. jan. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!