Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a fiam nevelését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a fiam nevelését?

Figyelt kérdés
A Fiam, lassan 18 lesz. Barátnője úgy komolyabban még nem volt. Mindenki lekoccoltatta eddig, pedig nem csúnya srác. Egész egyszerűen normálisnak, empatikusnak neveltük. A korabeli csajoknak nem ez kell. Az kell, hogy bulizzon, igyon, bunkó legyen. Ő szegényem barátnak jó, de annak nagyon, az összes őt nézi lelki szemetesládának. Egy szÓ mint száz: meg vagyok elégedve a munkámmal, mint szülő, remek srác lett belőle. DE! Ez az, amiért a csajozásban viszont hátrébb kerül. Tehát egyik szemem sír, a másik nevet.
2015. jan. 13. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Haver, ezt ne csináld.
2015. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
lekoccoltatta XDDDDDDDDD
2015. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen jó!

Legalább megnyugodtam,hogy van normális srác a korosztályomban (:

Legalább életre való lesz meg majd eljön az a lány,aki elcsavarja a fejét és megbolondul :)

2015. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Kedves anyuka!

Van egy hírem! Az idősebb nőknek sem a rendes palik jönnek be!

Csak mint anyának, szar érzés, hogy a pici fiad nem talál egy rendes kislányt. Most legalább egy kicsit más szemszögből látod a nők világát!

2015. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs még lekésve a fiad semmiről. Én ôrültem volna egy ilyen fiúnak még pàr éve. Bár azòta meg is kaptam. Csak ô màr 24 :)
2015. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Kedves mama, ezt nagyon elrontotta. Reméljük a fia nem az egyetlen leszármazott, mert akkor kihal a család...
2015. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 To7ka ***** válasza:

Nem rontottad el, nagyon jól nevelted Őt. Még érdemes belerakni kis tökösséget, szerintem írasd be egy olyan helyre, sportolni vagy színjátszókörbe, sőt, még ha le is néznék, a társastánc is nagyon menő tud lenni, vagy akkor már hiphop, akármi. Az első fél évben szar lesz, simán lehet, hogy utálni fogja, de ha mellette állsz és biztatod, szerintem az hatalmas erőt adhat. Sajnos nekem ezek kimaradtak, de majd ha ott tartok így szeretném csinálni én is!:)

Ha van neki valami, amitől összekapja magát, amire büszke, akkor menni fog a csajozás is. Öcsém nagyon ilyen volt, de előbb utóbb talált egy lányt, aki értékelni tudta, hogy ő megbízható, kedves, és mélyebb, komolyabb gondolatai vannak. Mutasd ki, hogy büszke vagy rá, esetleg arra is rámutathatsz, hogy ezek a lányok mire is használják.

Lehet nehéz lépés, de kiszakadni és teljesen kizárni magunk ebből a körből, elküldeni az összes ilyen lányt a francba és teljesen hanyagolni őket, segíthet elérni sikereket más lányoknál. Megszokja, nem hisz magában, és amíg körül veszik ezek a lányok, nem fogják engedni, hogy legyen valakije. Akkor elveszítenék a szemetesládájuk... Ilyen meg a kisebb öcsémmel volt, teljesen más társaságból lett barátnője, és a csak-barát lányok úgy rácsimpaszkodtak a kapcsolatára, már mikor csak tetszett neki, folyamatosan próbálták tönkretenni, mert akkor elveszítik Őt mint előnyös barátot..:D

Fura egy világ, de pár év és sokszorosan kifizetődik a nevelésed ;)

2015. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
LoooooooooooooL
2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 To7ka ***** válasza:
Mama? Meg anyuka? :D Kíváncsi lettem, a szövegstílusból egyértelműen apuka. Most akkor csak egy laza anyuka? :D
2015. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ma 14:50

Apás Anyuka :)

2015. jan. 13. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!