Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam a fiam nevelését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam a fiam nevelését?

Figyelt kérdés
A Fiam, lassan 18 lesz. Barátnője úgy komolyabban még nem volt. Mindenki lekoccoltatta eddig, pedig nem csúnya srác. Egész egyszerűen normálisnak, empatikusnak neveltük. A korabeli csajoknak nem ez kell. Az kell, hogy bulizzon, igyon, bunkó legyen. Ő szegényem barátnak jó, de annak nagyon, az összes őt nézi lelki szemetesládának. Egy szÓ mint száz: meg vagyok elégedve a munkámmal, mint szülő, remek srác lett belőle. DE! Ez az, amiért a csajozásban viszont hátrébb kerül. Tehát egyik szemem sír, a másik nevet.
2015. jan. 13. 14:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy önsajnáltató pasi, aki magáról írt, csak így szülőnek kiadva magát kevesebb negatív választ fog kapni és mindenki mellé áll.
2015. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
10%

Igen, úgy tűnik elrontottad.

Amit nem értek, és gyakran előjön itt is: a "bulizás" mint jellemhiba vagy szitokszó. Vegyük már észre hogy a bulizás hihetetlenül fontos személyiségfejlesztő terep! Ott gyakorolja be a srác a jó fellépés, a rövid lényegretörő kommunikáció, a meggyőzés, a lazulás művészetét, vagy épp az elutasítás feldolgozását. Aki a középsulis időszakban kimarad a bulizásból, az óriási hátrányba kerül a lányokért folytatott küzdelemben.

2015. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet volt már neki komoly barátnője,csak nem tudott róla a szülő :)
2015. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el a nevelését. Ha elrontottad volt akkor nem használnák lelki szemetesládának. Egy kis tökösséget kell belé nevelni és jó lesz.
2015. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma 14:54

Ne magadból indulj ki kicsi szivem :)

Ha szétnézel sok önsajnáltató lány is van itt,aki állitólag magányos,de mégsem jön össze senkivel,mert fosik találkozni. Szánalmas

2015. jan. 13. 15:02
 16/18 anonim ***** válasza:

Igen, ebben, az élet egyik legfontosabb dolgában kétségtelenül. Én is ilyen voltam, hogy apukám nem igazán tanított semmire a nőkkel kapcsolatban. (Az anyák tanácsairól a fiaiknak nőkkel kapcsolatban pedig inkább ne is beszéljünk.)


Viszont láttam, hogy azoknak a barátaimnak, akiknek az apukája tanított dolgokat, azok jobbak voltak a csajoknál és már fiatalon (14-16 évesen) voltak barátnőik. Most nem úgy értem, hogy az apukák konkrét trükköket tanítottak, meg szövegeket, hanem egy mentalitást, viselkedést, stílust és beszélőkét, ami nagyon vonzó a nők szemében. Ez hiányzik a fiadból.


Nekem emiatt sem volt barátnőm 20 éves koromig. Abban az időben jöttem rá, hogy ez nekem mennyire kimaradt. De vannak dolgok, amikkel segítettem magamon és amikkel a fiad is segíthet magán:


1. A témával kapcsolatos könyvek, internetes oldalak, blogok olvasása.

2. Olyan barátok szerzése maga mellé, akik ebben a dologban húzzák őt, tanulhatok tőlük és előre viszik.

3. Gyakorlás, gyakorlás. Oda kell menni totálisan ismeretlen, neki tetsző lányokhoz és megszólítania őket. Rá kell jönnie hogyan keltsen érdeklődést és szexuális vonzalmat a nőkben, rá kell jönnie hogy kell odamenni a lányokhoz, miket kell nekik mondani, hogy kell elkérni a számukat, randit megbeszélni velük, hogyan kell randizni, megcsókolni és elcsábítani őket. Ezeket mind meg kell tanulnia gyakorlás útján első sorban.

2015. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nőként egyedül neveled a fiad?


Akkor a gond az hogy nem tanította meg neki senki, hogy egy férfi nem lehet állandóan jó mindenkivel, hanem más férfipéldányokkal versenyeznie kell (sportban, munkahelyen pozícióért, vállalkozóként ügyfelekért, stb.) Nőknek az olyan férfi kell, aki versenyképes.

2015. jan. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én az empátiát nem erőltettem volna... ha nem anyuka lennél tanácsoltam volna, hogy fizesd be egy igazán dögös csajhoz, de így kétlem, hogy meg mernéd lépni :D

plusz át kellene vele beszélni, hogy ne legyen már madár és ne hagyja, hogy lelki szemetesnek használják.


pl.: [link]

2015. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!