Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt egy másik csajnak írhatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy másik csajnak írhatta ki a barátom? Lehet h akkor ma vele találkozott helyettem?

Figyelt kérdés

még csak 1 hete vagyunk együtt,de eddig nagyon jól megvoltunk:)))minden találkozásnál forrt köztünk a levegő :)) a barátom ezt írta ki msn-re : " szombatot akarok :):$ " <---ezt sztem tuti h csajnak írta mert ott van a "pirulós fej"...eddig azt hittem h nekem és ezért nem is kérdeztem rá..:S..de hát..ezekszerint nem nekem írta :'((

eddig azt hittem h velem akar találkozni...de nem..

ma írtam neki egy sms-t h ma tudnánk-e találkozni..erre azt írta vissza h " bocsi de nem vagyok otthon és csak este jövök haza."

lehet h egy másik csajjal találkozott?:'((((((:S

mi a véleményetek?


2010. febr. 6. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2010. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, úgy néz ki másik csaj van a dologban :(
2010. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

én 16/L

ő 17

szerintem is..:'((((((köszönöm h válaszoltatok :'((((

2010. febr. 6. 18:58
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg hogy mifa.. van most kivel jársz
2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha rákérdezel.
2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

szerintem igen.:( sajnálom.:(

L13

2010. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Emberek... Nem kell egyből elhamarkodottan dönteni. Jobban jársz, ha megkérdezed tőle a dolgot. Ha ismered annyira, akkor látni fogod, hogy az igazat mondja-e vagy sem. Ha tényleg lány van a dologban akkor csak gratulálni tudok a hosszú kapcsolathoz... Az írásodat elnézve nem lehetsz valami idős. És ha igazam van, akkor azt sem tudjátok, hogy mit akartok egymástól. Üljetek le és őszintén (!) beszéljétek meg a dolgot.
2010. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
kérdezd meg. ígyjársz a legjobban. ha hazudik úgyis észreveszed-
2010. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Jaja nem kell minden apróságba egyből belemagyarázni a fél világot.. édes istenem egy smiley nak ekkora feneket keríteni...



Mellesleg egy hét után meg mit akarod már számon kérni!!


Jobb ha elfelejted ezt az egész hulyeséget és úgy teszel mintha nem írt ki volna semmit sem arra a nyomoronc msn re!!

2010. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..

ne haragudj de nagyon össze vagyok zavarodva és nagyon magam alatt vagyok ,tudom h nem a legjobban fogalmaztam meg,nem így szoktam de most így sikerült.:S:(

2010. febr. 6. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!