Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mikor találkozott "az igazi"-val és milyen körülmények között? És velem mi baj lehet? 18L

Figyelt kérdés

Nekem sajnos még nem volt olyan igazi párkapcsolatom 18 éves létemre, ami egyre jobban nyomaszt és egyre jobban kezdem érezni, hogy szükségem van valakire.Csinosnak tartanak a környezetemben élők,akik szerettek volna tőlem valamit, azokat mind elutasítottam, nem éreztem irántuk semmit, akik meg nekem tetszenek, azoknak meg én nem kellek, olyan szomorú vagyok :( hiányzik már valaki..


barnahajúlány


2011. máj. 21. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Ha a szőke herceget várod fehér lovon, örülj, ha a ló megérkezik." Régi mondás, már nagyanyám is ismerte.


Ne olyat keress, aki neked bejön, hanem olyat, akivel összeilletek.

Az "igazival" és múlt este találkoztam, egy habos, könnyű hálóruhában, az illatos ágyneműk között, jól nézett ki, tökéletes volt az ágyban, meg minden... de aztán felébredtem.


Ez a fogalom csak a tündérmesékben létezik.

2011. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mi baj lehet veled?


Nagyon válogatós vagy kisanyám!

Szállj vissza a földre! XDD

2011. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2011. máj. 21. 17:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát minket interneten sodort egymás mellé az élet..:D Beszélgettünk msnen aztán kiderült ott lakik a sulimtól egy háznyira:D Egyik reggel tökvéletlen összefutottunk a villamoson persze rögtön felismertük egymást a nyakába ugrottam (nagyon megkedveltem msnen is már) beszélgettünk egy sort aztán ellógtam a sulit,ő is és este már jártunk..:] Együtt voltunk 1 évig úristen..senki nem szeretett,senkit nem szerettem még ennyire..Aztán sajnos a körülmények úgy hozták,hogy ki kellett költöznie Londonba.. Még mindig iszonyatosan imádom,legjobb barátom,de igy már persze nem lehet semmi. De ő volt az igazi. Azóta senki más nem kell annyira mint ő és neki sem. Pedig nem zavarna. Jártam is azóta már eggyel de nem volt olyan jó mint az volt.:)
2011. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 21 éves lány vagyok, és nekem sem volt sokáig "igazi" kapcsolatom, csak néhány hónaposak. Azt hittem, hogy sose fogok évfordulót ünnepelni, meg hogy majd macskát tartó magányos öreg néni leszek.

19 évesen találkoztam azzal a fiúval, akivel azóta is együtt vagyok, és akivel el tudom képzelni az életem.

És tudod mi a furcsa? Először elutasítottam. :) Nem szabad ám elhamarkodottan ítélni. Persze azt sem mondom, hogy járj fűvel fával, csak hát adj egy esélyt minden fiúnak arra, hogy megismerd. Ez nem feltétlen járás.

2011. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Járjál többet társaságba. Újabbakat keress, ne csak a megszokottakat. Vágj bele olyan dolgokba is amiket most úgy érzed, nem érdekel. Előbb utóbb összejössz az igazival.


Én a párommal az egyetemen találkoztam.Ott jöttünk össze, a gólyabálon.

2011. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a mesékben létezik ez az IGAZI szöveg. Brad Pitt a nők felének lenne az igazi ha ő is úgy akarná, szóval ennyit erről. Van akinek van lehetősége válogatni, van aki meg beéri azzal ami összejön neki.
2011. máj. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első 2 válaszolónak:

"Ha beéred kevesebbel is, ne csodálkozz ha kevesebbet is kapsz."


2 nagy szerelmem volt (van), a második szerintem az igazi, csak hát őőő... bonyolult :S


29/L

2011. máj. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

mennyi okos gondoltat ;D

lányok,nektek köszi a történeteket:)

jó ez az oldal, épp csak tapogatózok még itt,hogy mi merre hány méter, de tetszik, a néhány lúzert leszámítva :D

2011. máj. 21. 17:22
 10/12 A kérdező kommentje:
17:21-esnek puszi,igaza van
2011. máj. 21. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!