Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti letennétek a cigit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti letennétek a cigit, csak azért mert a lány, akibe belevagytok zúgva nem szereti? És így már lehet lenne esélyetek nála?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 17:39
 1/10 anonim válasza:
Lehet hogy könnyelműen írom mert én nem cigizem meg nemis cigiztem de igen ;)
2015. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem dohányzom,de ha dohányoznék nem azért tenném hogy bárki szavára le tegyem,akkor szívnám tüdőre keményen napi dobozzal..:D
2015. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a nők nem tennék le egy pasi miatt se. Inkább jönne a szokásos duma: senki kedvéért nem változom meg, fogadj el ilyennek, aki szeret az így is szerteni fog, blablabla...
2015. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tenném le,de lehet csökkenteném a kedvéért.
2015. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kezdetnek nem cigiznék amikor vele vagyok. Ha ezt elfogadja, akkor valószínűleg megpróbálnám teljesen letenni. Ha nem, akkor én se küzdök csak úgy.

Megjegyzem ez járás esetén. Csak azért hogy esélyem legyen, nem köszi :)

2015. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha már egy ideje együtt vagyunk, és ennek ellenére is velem van, akkor már biztosabb hogy megéri. Így tenném le a barátnőm miatt ha nem szeretné a cigit. :)
2015. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze...
2015. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én eszesen másik nagyon bevált alternatívát választanék, illetve pont emiatt választottam.

Úgy hívják e-cigaretta. Vegyél egy eGO CE5 szettet, rendelsz hozzá nikotinos folyadékot, és mindenki boldog lesz. Te azért mert a TV előtt is szívhatod, és a nőd is mert nem leszel büdös.

2015. jan. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy kivételesen a barátnőd nem csak pár hónapig akar veled lenni, hanem mondjuk hosszú távra tervez és zavarná, hanem éled meg a 60at, miközben őt is mérgezed?
2015. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 vagyok

most látom, hogy még nem a barátnőd....akkor valószínűleg nem úgy van ahogy írtam, de attól még igaz h baromi egészségtelen

2015. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!