Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka a viselkedésének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a viselkedésének?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom akivel volt már több is közöttünk(lefeküdtünk egymással) de megbeszéltük előtte hogy ez csak szex és nem hagyjuk hogy befolyásolja a kapcsolatunkat. Jó volt a kapcsolatunk de miután megtörtént rá egy-két hétre nagyon megváltozott. Egyszer többet bunkóskodik,tiszteletlenül viselkedik velem de ezt ő még úgy gondolja hogy vicces és nem veszi észre hogy mennyire megbánt vele. Már nem olyan jó a kapcsolatunk mint volt ennek ellenére folyamatosan "cseszeget" provokál. Mellette már más lányokkal flörtölget de ha épp egy térben vagyunk sokszor engem is néz közbe mintha a reakcióm érdekelné vagy nem tudom...Mi lehet ez a viselkedés? mit akar jelenteni?
2015. jan. 13. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

"Mellette már más lányokkal flörtölget "


Ha megbeszéltétek h ez csak a szexről szól akkor mi a gond?

Szerintem nem ő változott, hanem te gondolod azt h már automatikusan igényt tarthatsz rá valamiféle kapcsolat szintjén, pedig ez nincs így:P

2015. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igényt tartok rá mint egy barátra, igen! és nem többként viszont már barátomként se viselkedik
2015. jan. 13. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert bármennyire is mondja h a szex nem változtat a barátságon, ez rohadtul nincs így, még ha tényleg így gondolta... jól látható h már semmi sem lesz a régi, olyan tekintetben barátok mint régen voltatok már nem lehettek. Innentől már kétesélyes a dolog, vagy eltávolodtok, mert a barátság már nem fog működni többé, vagy kialakul valami és több is lehet belőle.
2015. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A viselkedését nem értem ettől függetlenül,mert nagyon azt mutatja hogy ez neki nem volt több, de mégis azt mondja hogy nem tud úgy tenni mintha mi se történt volna..
2015. jan. 13. 18:11
 5/7 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Vagy ő pont a bunkósságával akarja kimutatni, hogy ő pont, hogy csak barátnak tart(gondolom facen te is láttad már a legjobbarát és haver közti különbséget, kizabálja a hűtőd vagy megkérdez stb...), esetleg így akarja neked bizonyítani, hogy ő mégsem akar többet.


Ültesd le, mond el neki a gondod, vagy, hogy többet szeretnél és várd a reakciót, ha nem most akkor 5éven belül úgyis jó messzire elválik utatok, vagy épp összeforr.

2015. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele megbeszélni és erre csak annyi volt a válasza hogy ő nem tud úgy tenni mintha mi se történt volna amit nem értek mert nekem nem jelentett többet és én tudom kezelni
2015. jan. 13. 18:19
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem azt jelenti hogy szerelmes beléd, én is lefeküdtem a legjobb lány barátommal, utána megbeszéltük hogy nem járunk, de akaratlanul is megváltozott a viselkedésem. nem azért mert szerelmes vagyok belé, hanem mert amikor találkozok vele, eszembe jut hogy mit csináltunk, a meztelen teste, és kívánom hogy újra vele legyek. ő persze mindig leállít és emiatt néha én is bunkón viselkedek vele! szerintem nálatok is biztos ez van, hogy utalgat rá hogy szeretné hogy megint lefeküdjetek, és te elutasítod. nem lehet hogy ez a baj? a fiúk olyanok, hogyha valaki kielégíti őket, akkor nem mondanak le róla könnyen, ha kielégítenéd még párszor, hidd el nem bunkózna :D
2015. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!