Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Mennyi idő után mondtát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyi idő után mondtátok először a barátnőtöknek a "szeretlek" szót?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepett, mikor a minap a barátom (újdonsült párom) egy romantikus pillanatban kimondta, hogy "szeretlek". Látom rajta, hogy oda van értem, és a tettei, viselkedése is ezt bizonyítja, na de akkor is... 1 hete járunk kb, és már kimondta, hogy szerelmes lett belém. Csak nekem ilyen meglepő ez, vagy ez így normális? Mennyi idő után szokás ezt a másik tudtára hozni?

20/L


2015. jan. 13. 19:08
 1/10 anonim válasza:
Szerintem mindenkinél változó. A párom 1 hónap után nyögte be Szilveszterkor, mondjuk nekem az is korai volt de mondom mind mások vagyunk.
2015. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl hamar, a kéjt sokszor összekeverik a szerelemmel. Érzi az égést és hogy minden letépne rólad és nem tudja, hogy fejezze ki szavakban ebből lehet "szerelem".
2015. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kimondanám elég hamar, de várni szoktak vele , mert megijed a lány vagy nem is tudom ha pár nap után bevallja az ember. pedig én nagyon könnyen tudok szeretni, ha tetszik a lány és jól kijövök vele
2015. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én párom egy év után mondta.. De addig folyamatosan éreztette velem.. De amikor kimondta.. Azt biztosra tudtam, hogy úgy is van...
2015. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
2015. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondtam először, mikor úgy éreztem. Nem mind1 az, hogy ki mennyi idő után jut el addig az érzésig, és kimondja?
2015. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 nap után mondta a barátom... meglepődtem, de persze nem hittem el neki azonnal. :D

17/L

2015. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én még nem is járok együtt a "kiszemeltemmel", de már most állíthatom, hogy szeretem :) Imádom az aranyos természetét, a mosolyát, hogy mindent pozitívan lát(nem ilyen rózsaszín barbie világ), hogy tud örülni a kis dolgoknak is, az érintését, mindent :) Nem hiszem, hogy ciki lenne, de csak akkor nem, ha komolyan gondolja és ezt neked kell tudnod. Soha nem éreztem egy lány miatt ekkora szenvedélyt. 17/F
2015. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 csio ***** válasza:
100%
Nekem a párom első nap kimondta, ő 23 volt, én 21. 15 éve együtt vagyunk, 11 éve házasok és van 2 gyerekünk.
2015. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Változó!

3 pertől,- 3 évig!

2015. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!