Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hányszor mondjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor mondjátok a barátnőtöknek egy nap, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Csak mert én napi 2-3-mal még kibékülök, de a barátnőm néha sírba visz azzal, hogy napi 20x elmondja nekem, és tőlem is elvárja ugyanezt. Mert szívesen éreztetem, meg szeretem tényleg, de ezt nem értem, mégis mire jó. Egyébként 26 évesek vagyunk mindketten.

2014. jún. 1. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát mondd neki, ha ez boldoggá teszi
2014. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem hangulatfüggő nagyon.. általában búcsúzáskor mindig, amúgy meg néha sokszor néha nem mondom.
2014. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Örülj annak hogy szeret, és hogy nem csal meg fűvel fával.
2014. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én többször mondtam, mint kellene, és mostanra kezd tönkremenni a kapcsolatunk. Sok volt neki, amennyiszer én mondom, nekem meg kevés az, ahányszor ő. Én alkalmazkodtam hozzá, ő nem tett a kedvemben. Aztán mégis neki van baja..
2014. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egyszeresem mert nincs...


Ha lenne akkor reggel ébredéskor, munka előtt, kaja szünetben ha beszélnénk telefonon, haza érkezéskor, lefekvéskor és persze alaklomtól függően ágyban, kádban vagy csak az előszobában ... :)

Szóval a minimum napi 5 meg lenne :D.


Kár, hogy csak álom :s


26f

2014. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerencsére nincs ilyen problémám :DD
2014. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 100X is,mert annyira szeretem,hogy szétfeszít ez az érzés és ki kell mondanom.Szerencsém van,mert a párom is ilyen,szóval mi turbékolunk állandóan.Egy éve vagyunk együtt.
2014. jún. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!