Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt válasszam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? Vagy egyszerűen "meneküljek el"?

Figyelt kérdés

Az 1. lány:

Visszahúzódó,kedves,nagyon intelligens lehet vele filós dolgokról beszélgetni,nem jár bulizni inkább kockul otthon, nincs túl sok barátja,teljesen egy hullámhosszon vagyok vele,ugyanazokon a poénokon nevetünk,ugyanazok a témák érdekelnek,egyszóval vele minden tökéletes.

Őt kb. 4 hónapja ismerem és 3 hónapja vagyunk együtt soha nem csaltam meg és eszembe sem jutott megcsalni,szeretem csak van itt egy másik lány is..


Ő sem az a hajdenagyon bulizós lány,de nem visszafogott kicsit sem,sok barátja van nagyon bírjuk egymás fejét,nem is tudom nagyon jellemezni de a fontos itt az hogy a 2. lánnyal 2 éve ismerjük egymást és 9 hónapot voltunk együtt (vicces emberek kedvéért nem,nem lett terhes) aztán minden szó nélkül elhagyott,letiltott faceről a számomat is letiltatta,és mivel ő egy tőlem messzebb lévő városba jár suliba (kolis) ezért személyesen nem nagyon tudtam volna meglátogatni,kiderült hogy egy másik srácért hagyott el de nagyon lelki ismeret furdalása volt a dolog miatt,és most hónapok elteltével elkezdtünk dumálni facen (éppen ismerősömre kerestem rá mikor észrevettem hogy nem vagyok neki letiltva),kiderült hogy a srác otthagyta pár napja és szóba került hogy újra összeakar velem jönni :(

Nem tagadhatom hogy még mindig nagyon szeretem,mert ő volt életem első nagy szerelme és ezt nem lehet csak úgy elfeledni,de megcsalt és átvert (amiért már vagy 10-szer bocsánatot kért) és én nagyon nehezen felejtek,vagy emésztek meg ilyen kaliberű dolgokat,de szeretem,nem tudok ellene mit tenni.


2 napja agyalok ezen hogy mitévő legyek,már arra is gondoltam hogy hagyom mind a kettőt.Félre értés ne essék boldog vagyok a jelenlegi barátnőmmel de egyszerűen nem tudom a másik lányt feledni,nem tudnék nélküle meglenni,gáz vagyok tudom de kellene néhány vélemény a helyzetről.


És ez nem szavazás hogy kit válasszak,csak a véleményetek érdekelne.



2015. jan. 13. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Istenem de hulye vagy...most komolyan elhagynad azt a lanyt akivel minden oke egy olyanert aki szo nelkul lelepett? Eszednel vagy?!
2015. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Ismered azt a mondást, hogy csak a káposzta jó felmelegítve? A párkapcsolat nem! Megcsalt, átvert, mégis mit akarsz? Egy normális rendes lányt elhagyni azért, aki már átvert??? Hogy aztán ha összejössz vele, állandóan azért stresszelj, hogy mikor dob megint valaki másért? Mert aki egyszer megtette, az megteszi máskor is, és lényegtelen, hogy hányszor kért bocsánatot. Ezt akarod??? Tényleg??? Most nyomul, mert egyedül van. Legyen már tartásod a francba!!!
2015. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1# a másik lány tudom jól hogy szeret és azt is hogy megbánta,ennyire már ismerem,és rengeteg mindent megéltünk együtt,jót is rosszat is.

A jelenlegi barátnőmmel pedig,hát nem tudom jó vele de néha úgyérzem ő még kicsit idegen nekem...

2015. jan. 13. 19:16
 4/12 anonim válasza:
Nekem úgy tűnik mintha a '2.lány' akiről írtad hogy az első szerelmed, most csak azért akar újra összejönni veled mert elhagyta a pasija. Ha nincs ló jó a szamár is. Mondjuk megértelek mert szerintem az első szerelmet úgy igazán, teljesen nem lehet elfelejteni de ez nem jelenti azt hogy össze kéne jönnötök. Szerintem maradj a barátnőddel, de persze te tudod mit érzel.
2015. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2# ugyanezen agyalok én is,semmi garancia arra hogy nem verne át megint,és ne is bíznék benne annyira,de ahh..
2015. jan. 13. 19:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Aha persze. Pasimmal detto ugyanez volt. Az elozo baratnoje megcsalta egyszer...azt mindta megbanta, bocsanatot kert...aztan egy hettel kesobb a legjobb haverjaval kavart ossze...de te tudod.
2015. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha meg idegen a csaj miert mondod h vele minden tokeletes?!
2015. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# tökéletes is vele minden,csak ez a kettő kapcsolat egymást követi,és a 2 lány ég és föld,azért mondtam.
2015. jan. 13. 19:20
 9/12 lazz ***** válasza:
100%

nincs de, nincs ahh....ha ez nálad komolyan kérdés, akkor az első csajt sem érdemled meg, inkább lépj le a csába egyedül vagy a második csajjal, de ne izgulj, ő megint át fog kúrni, amint lehetősége lesz rá.


szóval barátom, most vagy abban a helyzetben, hogy hosszútávon elkúrhatod az életed egy ilyen nosztalgikus baromsággal (ismerem az érzést, én is összehoztam ezt, kétszer is :D 5 éve, meg 3 éve) én spec szarul választottam, bár nem volt ilyen lelépősdi megcsalósdi a képben, de egy dologban biztos lehetsz, SOHA nem lesz veled őszinte az a ribi


igazából ez a döntés a kritikus tényezők figyelembevételével nem is kérdéses. ne szúrd el.


25f

2015. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A másodikat szerintem nem kell magyaráznom, hogy miért ne. Az elsőt meg szerintem azért ne, mert nincsenek komoly érzelmek és kár hitegetni. Hülyeség csak azért lenni valakivel mert hát olyan jó ember, ha közben valaki mást szeretünk, az érzelmeknek meg ugye ne lehet parancsolni.
2015. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!