Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik lányt válasszam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam? Vagy egyszerűen "meneküljek el"?

Figyelt kérdés

Az 1. lány:

Visszahúzódó,kedves,nagyon intelligens lehet vele filós dolgokról beszélgetni,nem jár bulizni inkább kockul otthon, nincs túl sok barátja,teljesen egy hullámhosszon vagyok vele,ugyanazokon a poénokon nevetünk,ugyanazok a témák érdekelnek,egyszóval vele minden tökéletes.

Őt kb. 4 hónapja ismerem és 3 hónapja vagyunk együtt soha nem csaltam meg és eszembe sem jutott megcsalni,szeretem csak van itt egy másik lány is..


Ő sem az a hajdenagyon bulizós lány,de nem visszafogott kicsit sem,sok barátja van nagyon bírjuk egymás fejét,nem is tudom nagyon jellemezni de a fontos itt az hogy a 2. lánnyal 2 éve ismerjük egymást és 9 hónapot voltunk együtt (vicces emberek kedvéért nem,nem lett terhes) aztán minden szó nélkül elhagyott,letiltott faceről a számomat is letiltatta,és mivel ő egy tőlem messzebb lévő városba jár suliba (kolis) ezért személyesen nem nagyon tudtam volna meglátogatni,kiderült hogy egy másik srácért hagyott el de nagyon lelki ismeret furdalása volt a dolog miatt,és most hónapok elteltével elkezdtünk dumálni facen (éppen ismerősömre kerestem rá mikor észrevettem hogy nem vagyok neki letiltva),kiderült hogy a srác otthagyta pár napja és szóba került hogy újra összeakar velem jönni :(

Nem tagadhatom hogy még mindig nagyon szeretem,mert ő volt életem első nagy szerelme és ezt nem lehet csak úgy elfeledni,de megcsalt és átvert (amiért már vagy 10-szer bocsánatot kért) és én nagyon nehezen felejtek,vagy emésztek meg ilyen kaliberű dolgokat,de szeretem,nem tudok ellene mit tenni.


2 napja agyalok ezen hogy mitévő legyek,már arra is gondoltam hogy hagyom mind a kettőt.Félre értés ne essék boldog vagyok a jelenlegi barátnőmmel de egyszerűen nem tudom a másik lányt feledni,nem tudnék nélküle meglenni,gáz vagyok tudom de kellene néhány vélemény a helyzetről.


És ez nem szavazás hogy kit válasszak,csak a véleményetek érdekelne.



2015. jan. 13. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Végül is melyiküket szereted? Vagy egy kicsit mindkettőt?


Egy szerelem nem múlik el nyomtalanul, természetes, hogy a volt barátnőd még most is megmozgat benned valamit. Ez azonban nem kéne, hogy a jelenlegi kapcsolatod rovására menjen.

Nem lehet, hogy túl korán kezdtél bele egy új kapcsolatba? Mikor még nem tetted túl magad az előzőn?


Egyébként hány évesek vagytok?

2015. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most inkább egyedül kellene lenned, mert fogalmad sincs, mit is érzel pontosan. Én ismerek sikersztorikat "felmelegített kapcsolatokról", szóval nem feltétlenül rossz a kimenetele, kérdés, hogy a bizalmat hogy oldanád meg, hiszen az fontos. De olyan kapcsolatban sem lennék, ami "van", itt most ez a lány a ló helyett a szamár neked, hiszen nem érzed azt, hogy ő a minden, és vacilálsz.


Többen is értetlenkedtek már velem kapcsolatban, miért nem adok esélyt akárkiknek, akik próbálkoznak, de én nem akarok úgy kapcsolatot, hogy "csak azért, hogy legyen", én se akarnék másnak ló helyett a szamár lenni, és igazából mással sem érezném tisztességesnek, ha ezt tenném, hogy nem érzem azt, hogy ő kell, hanem csak hogy elmondjam, hogy van kapcsolatom. Annál még egyedül is jobb. Nem kergetek valótlan dolgokat, létezik olyan ember, aki számomra tökéletes, de nekem fontos, hogy úgy is érezzem, és ne csak legyünk egymás mellett. :-)

2015. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!