Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet évekig bírni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet évekig bírni úgy, hogy a párotokat havonta egyszer láthatjátok egy fél napra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés lenne.
2015. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez a hosszú házasság titka
2015. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem. én legalábbis nem bírnám ki, nekem ez nagyon kevés. milyen élethelyzet hozhatja ezt? (komolyan kérdem, nem iróniából)
2015. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A távolság a kis lángot kioltja, a nagy lángot felszítja.
2015. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak elméleti kérdés. Ha mindkettő tudja, hogy a másik az igazi és vele szeretné majd leélni az életét, de előtte évekig csak ez lehet. Neten minden nap beszélnek.
2015. jan. 13. 21:11
 6/19 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne kibírni? Belehalni biztos nem fog senki.
2015. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
de mégis honnan tudhatom, hogy ő az igazi? és hogy vele szeretném leélni az életem? még úgy se tudhatom, ha fél évig hetente randizunk, pláne úgy, hogy nem is látjuk egymást, csak neten beszélgetünk... az ilyen évekig tartó netes románcnak megvan az a veszélye, hogy mikor tényleg valódi, élő lesz a kapcsolat, rájövök, hogy büdöset szarik, ő meg arra, hogy büdös a szám reggelente. és erre vártunk mondjuk 4 évet...
2015. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én kibírnám, de ahhoz nagyon bele kell essek a lányba. :)
2015. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hát, erre én is kíváncsi lennék :( Van valaki, akivel úgy tűnik, nagyon ritkán tudunk csak találkozni, mert messze lakik tőlem (mert messze lakik tőlem), de én tiszta szívemből szeretem, és nagyon remélem, hogy működni fog a dolog. Neten mi is minden nap beszélünk, meg sokat telefonálunk is, de még így is félek, hogy menni fog-e :(
2015. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy, ha már jóideje előtte ismertük egymást ÉLŐBEN! Egy csakis netes kapcsolat ezt biztos nem éli túl.
2015. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!