Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki lehet évekig bírni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet évekig bírni úgy, hogy a párotokat havonta egyszer láthatjátok egy fél napra?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 21:05
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
7.: tegyük fel, hogy félévente egyszer együtt töltenek két napot és együtt alszanak és nem büdös a szája és nem szarik büdöset
2015. jan. 13. 21:17
 12/19 anonim ***** válasza:
Elnézést, a zárójeles rész véletlen került bele. Előző voltam.
2015. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Sex nélkül élni egy hónapig normális vágyakkal élő ember nem tud! Persze az is megoldás, hogy Te is Ő is mással sexel közben!

Te melyik vagyL/F? (lányra tippelek mert a fiúk tudják hogy em!)

2015. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

csak elméleti kérdés, a házihoz kell

köszi a válaszokat

2015. jan. 13. 21:24
 15/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


csak a saját véleményem írom, aztán másnak lehet, hogy működne a dolog. nekem borzasztó kevés a félévente 2 nap. hiába internet, skype, stb, akkor is hiányzik a másik érintése. a szex. a hangja élőben. az illata. hogy átöleljen lefekvés előtt. és ezekből nem tudok félévre feltankolni 2 nap alatt. engem megőrjítene a tudat, hogy szeretek valakit, és maximum egy monitoron át láthatom/hallhatom.


és hát nyilván ott van az is, hogy a távolság és a rövid együtt töltött idő miatt csomó ellentét, konfliktus nem jön ki. "olyan kevés időt töltünk együtt, ne pazaroljuk azt is veszekedésre" alapon ezeket hajlamosak leszünk félretenni. és mikor valóban együtt élünk, akkor döbbenünk rá, hogy atyaég de sok mindenben állunk baromi messze egymástól.


lenyomtam már 2 távkapcsolatot is, és nem a táv miatt ment tönkre, de marha nehéz volt a 250km távolság és a csak hétvégi találkozás. ha mindez félév lett volna, nem vágok bele. de mint mondtam, ez az én véleményem. valószínűleg csak magamat akarnám védeni a szenvedéstől. másnak jobban megy, bevállalná.

2015. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 vorarlberna ***** válasza:

Ha megformáznánk egymás nemi szerveit akkor igen.

Válaszoltam, tehát válaszolj kérlek milyen házi ez????

2015. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
pszichológia házi
2015. jan. 13. 21:33
 18/19 vorarlberna ***** válasza:
Kiváncsi vagy olyan emberekbe, akik 1000 km re vannak a családjuktól, nőjüktől, és van, hogy csak 3-5 havonta tudnak hazamenni?
2015. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
de ez bírható 4-5 évig?
2015. jan. 14. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!