Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges? Szerelem első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Szerelem első "látásra"?

Figyelt kérdés

Megismertem egy láynt még nem találkoztam vele, de sokat beszélünk és valahogy úgy érzem hogy teljesen beleszerettem!

Olyan érzésem van hogy ha ő meglenne nekem akkor az egész élletem teljes lenne, konkrétan olyan érzés, mintha csak fél életem lenne.Tudnátok ebbe segíteni? VAgy valmi tanács vagy valami??


2015. jan. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, létezik :)
2015. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez valahogy annyira képtelenségnek tűnik, hogy ugy szerelemsnek lenni, hogy még nem találkoztál vele ez érdekes de van iylen :) És komyoaln egész nap rágondolok ugy hogy még életembe nem láttam csak képen
2015. jan. 13. 22:02
 4/6 anonim válasza:

Igen,tapasztalatból tudom. 14 évesen (mostmár 15 vagyok) megismerkedtem egy 15 éves fiúval az interneten még augusztusban,nagyon jóban lettünk,hónapokon keresztül beszélgettünk 0-24ben facebookon,1-2 hét kihagyással,ami egyébként az én hibám volt. Pár képet láttam róla,és kamera nélkül esténként beszélgettünk skypeon. A hangjába szerettem bele legeslegelőször,de teljesen. A legjobb barátom lett "látatlanban",végül a szerelmem. Egy hónapja és egy napja hogy együtt vagyunk,és el sem tudnám nélküle képzelni az életem. A legjobb dolog Ő,ami történt velem. Az 50km távolság megnehezíti a dolgunkat,de kibírjuk mert szeretjük egymást:)

A kérdéseidre válaszolva pedig ebben nem nagyon tudunk segíteni,tény,hogy beleszerettél,lépj :) Sok sikert! :)

2015. jan. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A #4 számú válaszomból kihagytam,hogy természetesen azóta többször is találkoztunk,a szilvesztert is együtt töltöttük:)
2015. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nem hallotam a hangját csak szilveszterkor, és nem csalódtam..:')

Tehát számomra mint az angyali ének :)

És sok sikert nektek és sokáig! :)

2015. jan. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!