Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti el szoktátok játszani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti el szoktátok játszani a párotoknak, hogy örültök egy olyan ajándéknak, ami valójában nem igazán tetszik?

Figyelt kérdés

A kérdés fiktív, vagy legalábbis a korábbi kapcsolataim alapján kérdezem, úghogy lehetőleg ne gondoljon senki jelenlegi problémára :D Na ez a mondat jó felesleges lett.

Szóval a lényeg: Ha én kaptam valamit egy szerettemtől, barátomtól, még ha nem is igazán tetszett az a fülbevaló pl, úgy tettem, mintha nagyon tetszene. Mert nem akarom elvenni az ajándékozás örömét, és bár mindig azt mondják, vissza lehet cserélni, ha nem tetszik, meg legyen az ember őszinte, de tudom milyen érzés, amikor nem tetszik a másiknak a gondosan kiválasztott ajándék, és ilyenkor úgy tesz az ajándékozó, mintha ez picikét sem esnerosszul neki.

Én inkább hordom ami nem igazán tetszik, amikor látja a másik.


Beszélgettem erről már másokkal, szerintük jobb ilyenkor teljesen őszintének lenni, és megmondani kedvesen, ha kérdezik "na hogy tetszik?" ha az nem igazán a mi stílusunk. Én ebben a témában megjátszáspárti vagyok :D


Ti melyik oldalt képviselitek? :)


20/n


2015. jan. 13. 21:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én mindig örülök az ajándékoknak, mert az azt jelenti, hogy eszébe jutottam és időt áldozott rá, hogy megtalálja a szerinte tökéleteset.

Ha nem is tetszik, akkor is nagyon örülök neki, és amikor megkérdezik, hogy "na hogy tetszik?" akkor őszintén válaszolok, hogy köszönöm szépen, örülök neki :D

2015. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Itt nem is az "örülésről"van szó, én is tudok bárminek, hanem inkább hogy pl a másik eltalálja-e a stílust. Olyan ajándáknak is örül az ember ami amúgy nem tetszene neki, ha látja egy boltban, mert olyantól kapja, aki szereti.

Szóval ez két külön sldolog, most ne keverjük!

2015. jan. 13. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!