Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha elvesztettem a legjobb barátomat, mert szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2 éve ismertem meg ezt a fiút és nagyon jó barátomnak tartottam/tartom.. elmondhattam neki bármit,meghallgatott,mellettem állt,odafigyelt rám,lehetett vele hülyéskedni,bulizni,és összességében a legjobb barátom.. kb pár hónapja észrevettem,hogy másabb velem.. (van egy fiú akibe szerelmes vagyok 3 éve,de viszonzatlan) és a barátomnak akármit mondtam erről a fiúról ideges lett,haragudott rá..mikor látott minket csókolózni akkor megharagudott rám,de mikor rákérdeztem aztmondta,h nem szeret csak barátilag..az összes haverja és barátnőim is mondták nekem,de én nem hittem el,de múlthéten szomorú volt és nem mondta el,hogy miért énpedig rávágtam,hogy tudom,hogy szeret,de azért nem mondja,mert tudja,h én csak barátként nézek rá..nem is tagadta le,de aztmondta h felejtsük el egymást,mert csalódott bennem a másik fiú miatt(akivel látott csókolózni) és h lenéz ez miatt,hogy az a méásik fiú nem is szeret mégis hagyom magam kihasználni..jó ebbe igaza van..de letiltott minden honnan a telefont se veszi fel és hozzám sem szól.. ez a másik fiú miatt van? vagy a viszonzatlanság miatt? most mit csináljak? nekem nagyon hiányzik! :( és nem akarom,hogy rámenjen a barátságunk :( 18/L
2015. jan. 13. 22:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Fiú-lány barátság nem létezik. Válassz a kettő közül, de ha rám hallgatsz, azt válaszd, akire barátként tekintesz, amíg nem késő menj utána és vigasztald meg. Add meg neki, amire a legjobban szüksége van. Mert lehet te is csak akkor jössz rá, hogy mit is jelent neked valóban ez a fiú, ha másik lánnyal látod majd. Akkor sokkal rosszabb lesz.
2015. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig erre sajna rament. Ha csak barat marad neked hagyjad elmenni. Nem az a baja hogy konkretan a masik sraccal smaroltal, hanem azzal h massal es nem vele.Ez ilyen erzelmekrol nem tehetsz
2015. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megértelek téged is, de gondolj arra, hogy neki rosszabb. Fogadd el, hogy nem akar most látni téged, akármilyen nehéz is. Lehet, hogy később megenyhül.
2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Azért van veled, mert szeret, nem pedig azért, mert a barátod.
2015. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként biztosan nem tudod elképzelni, hogy több legyen köztetek, mint barátság?
2015. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5. Ne, ezt fejezzétek be... Ha szánalomból összejön a sráccal, az még rosszabb.
2015. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6: Szánalomból ne is... csak ha tényleg el tudja képzelni magát vele.
2015. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én jártam már így. a barátság már sosem lesz a régi. :/ csak akkor keresd, ha tényleg szeretnél valamit tőle és viszont tudnád szeretni. egyáltalán nem érzel iránta semmit? mi miatt nem tetszik?
2015. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem érzek sajnos semmit íránta,csak barátságot..szeretem meg fontos nekem,de kb ugy mint a legjobb barátnőm akivel együtt nőttünk fel.. egyrészt azért nem tetszik,mert mást szeretek,aki meg engem nem viszonoz.. másrészt meg nem az esetem..nemtudom leírni,hogy miért,de nemtudnék rá ÚGY férfiként nézni.. a kémia se működne köztünk,mert egyszerűen el sem tudom képzelni ÚGY.. meg szinte a lelki társam volt és nemtudnám a pasimként elképzelni :/ de barátként meg nagyon hiányzik..hogy együtt lógjunk,hülyéskedjünk stb..
2015. jan. 13. 23:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor ez ennyi. Ő nem barátként tekint rád, és fájna neki, hogy tudsz az érzéseiről és mégis barátként kezeled :-(
2015. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!