Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy idősebb vagyok? (19L) Amikor megismerkedtünk, és kérdezte hány éves vagyok, azt mondtam, hogy 17, valójában azonban 19 már.3 hónapos kapcsolatunk van azóta már.

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el, nem ismeritek a pontos előzményeket. Amikor ismerkedtünk még, azt mondta, hogy vele egyidős csajokkal nem jönne össze, csak kicsivel fiatalabbakkal, ezért történt mindez.

2015. jan. 14. 00:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Írásban ismerkedtünk kezdetben, és jó a memóriája barátomnak. Szerintetek mikor mondjam el neki, és hogy? És megérti vajon? Csak azért hazudtam neki, mert nagyon tetszett, és szerettem volna összejönni vele, ha akkor kezdetben megmondom neki, most tuti nem vagyunk együtt. :(
2015. jan. 14. 00:23
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
Most mondd el, kerek perec bökd ki, amíg nem jut el az agyadig a félsz. Különben ez egyre gázabb lesz...
2015. jan. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szergej55 ***** válasza:
58%
Piff!
2015. jan. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
El kéne mondani. Ha megértő és ugyan így sajnálkozol előtte is, meg elmondod miért. Nagy gond nem lehet. Viszont te ismered milyen természetű.
2015. jan. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
legalább megtudod mennyire szeret :)
2015. jan. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha megnyílsz és tényleg nagyon sajnálod hogy hazudtál EBBEN akkor elnézi.

Egyébként még lehet büszke is lesz magára hogy 19 éves barátnője van.

2015. jan. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha tényleg szeret akkor már nem fogja ez érdekelnii.
2015. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Manócska1 ***** válasza:
szia. szerintem valld be neki és kérj bocsánatot mielőbb. legegyenesebb út az őszinteség. még mindig több esélyed van így,hogy megbocsájt mint ha mástól tudná meg vagy magától jönne rá
2015. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!