Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenyek vagytok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékenyek vagytok ha a bolti eladó kedves a pasi tokkal?

Figyelt kérdés

párom a ma voltunk egy üzletben az eladónő kedves és számomra túl előzékeny volt poénkodott. és a párom egy kicsit beszélgetett is vele olykor mosolygott a nő poénjain szerintem túl reagáltam mert féltékeny lettem. azt mondta a parom.hogy nem is volt szep a no.es ne balhezzak.mert

én is szoktam másokkal ilyen kedves lenni de ez engem zavart. Megis csalna ezek szerint? Ez mar flort?


2015. jan. 14. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igencsak hülye vagy!!!!
2015. jan. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem vagy százas :D
2015. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hú de hülye vagy.

A bolti eladó és kereskedelemben dolgozó embereknek szinte kötelező kedvesnek lennie és + benyomást szimpátiát keltenie. Ennyire birtoklási vágyad van?

Azért ne legyél buta valószínűleg a csaj is pont lese szarta a pasidat csak neki napi 8 órában ez a dolga ,h minden jött ment el kedveskedjen..

Én nem tudom tolerálni azt ha valaki féltékeny.

2015. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Olyan feltekeny lettem hogy lattam oket rohogcselni hogy odebb mentem. Plusz ez egy sportboltban volt ami olyan sporttal kapcsolatos ami a parom hobbija. Szoval megjobban ftekeny lettem hogy a csaj jartasabb benne lehet bejott a paromnak ez?:(
2015. jan. 14. 15:41
 5/11 Percy Jackson válasza:
Azért ezt most te sem gondolhatod komolyan.. Ha te beszélsz egy férfival az csak sima beszélgetés a megcsalás határain belül de ha a párod beszél egyszeri alkalommal ráadásul egy elárusítóval akkor már meg is csal téged meg minden extra... Hát én meg értem hogy vannak féltékeny típusok, de ez azért akár hogy is sok..
2015. jan. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem a pasim reakcioja zavart. Lehetett volna kozonyosebb a csajjal. Szova tettem neki azt mondta nem volt flort mert szeret es felfujom. Nagyon osszevesztunk. Mit jopofizik mas nokkel ha ottvagyok mellette???
2015. jan. 14. 15:43
 7/11 anonim ***** válasza:

IQ-szint a béka s..ge alatt van nálad kicsi lány.

Ennyire nem lehet buta??!!

Vagy mégis??


Mit gondolsz, ha bemegy a pasid vásárolni valahova, akkor már is fel akarnák szedni egy eladónő a segítségével, miközben ott vagy mellette??


A pasidnak 100%-ban igaza van!


Úgy őszintén, ennyire nem bízol meg benne??

2015. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A bolti eladónak csak a dollár jel volt a fejében elmondom neked hiába röhögcsélt vele és hiába tűnt úgy ,h jól el vannak a csaj már arra gondolt ,h hmm még a végén elviszi ezt is azt is és itt hagy 30 ropit k.b
2015. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Percy Jackson válasza:
És a pasid amit mondott az teljesen igaz tehát felfújod, összevesztetek..és te ezzel fogod tönkretenni a kapcsolatotokat..megéri? Most komolyan minek kell Ennyire féltékeny lenni, nem jópofizott. Az elárusitóval max 10 percet beszélgethetett össz-vissz, veled mennyit eddig?
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj... képzeld magad az ő kelyébe... 1. ha csajozni akarna, biztos nem a te szemed előtt tenné. 2. Nem hogy örülnél, hogy esetleg másnak is tetszik, ezzel meggyőződve arról, hogy jól valaszzottal.
2015. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!