Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Mindenben egyezünk, csak az a baj hogy nekem nem tetszik hogy van tetoválása az egész teste tele van vele,lába háta keze még az arcán is..

de tényleg minden közös bennünk de ez kicsit visszahúz attól hogy vele legyek..



2015. jan. 14. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejönnek a tetkós fiúk ^^
2015. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értem, szóval a külső nálad a domináns... hát....
2015. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

engem zavar a sok tetkó. Néha nagyon szexi tud lenni egy tetkó. Én nem hiszem, hogy el tudnák fogadni egy olyan embert a páromnak, akinek az arcán is tetkó van. (milyen tetkó van az arcán)

17/l

2015. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen számít a külső is...mert sok embert a külseje alapján ítélnek meg és mit szólnak majd az emberek ha látják hogy egy agyontetovált figurával járok azt hiszik valami elmeroggyanttal vagyok..
2015. jan. 14. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor tetováltasd magadat tele te is.
2015. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem járnék én se ilyennel. Túlzás. Meg "pirszingessel" se. Nem az én világom.
2015. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Didiiayer ***** válasza:
Értem én, hogy zavar téged az, hogy másik mit gondolnak, de ha boldog akarsz lenni, akkor nem arra kell figyelned, hogy mások mit szolnak,hanem te mit érzel. Ha neked ő így tetszik, akkor fogadd el és ne érdekeljen mások mit gondolnak, ha viszont mégsem tetszik annyira, akkor meg úgyis találsz mást.
2015. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
Tyson tetkó?
2015. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem járnék olyan sráccal, oké hogy nem a külső a lényeg,de szerintem először az a lényeg, hiszen abba szeret bele elsőre az ember, ha meg a belső is passzol abból lesz a kapcsolat :D ha érzed hogy ez nem a te világod akkor ennyi, megvan a válasz a kérdésedre!Sok pasi van, fogsz találni jobbat!Barát meg maradhat az illető!
2015. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!