Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok mert egy olyan kapcsolatban vagyok aminek nem láttom hogy lenne jövője. A srác soha nem beszél a közös jövőről. A saját dolgaira (autó,hobbi,saját útiköltsége..) nagyobb összegeket költ,de ha arrol lenne szó hogy ketten mennék valahová akkor azonnal hallom hogy mennyibe kerül a benzin az adott távra..Alig visz el bárhova is,sőt még egy közepes helyen egy ebédet is alig akar kifizetni. Ha neki nem tetszik az adott hely akkor azonnal megyünk, teljesen mindegy hogy én mit szeretnék.Itt be is fejeződik a szórakozásunk. Szerinte nekem nincs szükségem okostelefonra,tabletre, jobb ruhára vagy cipőre,fodrászra,parfümre és minden másra amire egy lánynak szüksége lehet.

A legcsúnyább az volt hogy karácsonykor kértem hogy üljünk be valahová és azt mondta, hogy ő nem akar és így nem megyünk :(

Ilyen emberrel lehet közös jövőt tervezni? Mi lesz ha lesz közös kaszánk? Ha neki kell valami akkor megveszi, én pedig egy hajvágásért is könyörögni fogok? Persze ha ő akar valamit akkor én nem mondhatók nemet. A vicc hogy 11 évvel vagyok fiatalabb.....


2015. jan. 14. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, te szomorú szerencsétlen. :(
2015. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Remélem szép lesz az új kaszátok XD

Én válnék.

2015. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én se sok jövőt látok.
2015. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És miért nem hagytad ott eddig? Egy ilyen önfejű s.eggfej ezt érdemli.
2015. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ahogy kivettem a szavaidból eltartott vagy.

Én se vennék okostelefont meg tabot. Ruha meg a cipő csak hab a tortán.

Szerintem nem fogod otthagyni mert mellette nem kell dolgoznod, de akkor ha nem dolgozol ne siránkozz hogy nem olyan mint a szüleid.

2015. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Külön kaszán vagyunk, nem vagyunk házasok. Ő mindig megmondja a véleményét hogy nekem szükségem van-e arra amit én magam fogok megvenni. De nekem nincs beleszólásom abba hogy ő mit vesz a saját pénzen.

Azt kérdem mi lesz ha közös kaszánk lesz..

2015. jan. 14. 21:07
 7/12 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan hagyd ott. De ha inkább menteni akarod a dolgot, akkor először beszélj vele. Ha nem vevő rá, akkor szakíts. Amúgy legyen saját kérheted, ha anyagilag független szeretnél lenni
2015. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

ha közös kaszátok lesz akkor jól élezzétek meg, mert nem tudjátok levágni a füvet, illetve ne hagyjátok kinn az esőn mert berozsdásodik.

ui.: először tanuld meg a magyar helyesírás szabályait. :D

2015. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Én is nagyon szomorú vagyok, ma ért véget egy 2 éves kapcsolatom. :(

Pedig én pont az a fajta vagyok, aki inkább zsíroskenyerezik egész hónapban, csak a barátnőjének meg tudja adni anyagialg is, amit akar...

2015. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Miért ért véget a kapcsolatod utolsó válaszoló?

Én is olyan vagyok hogy megprobálok sokkal többet adni és aztán sokkal kevesebbet kapok ..

2015. jan. 14. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!