Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szomorú vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szomorú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok mert egy olyan kapcsolatban vagyok aminek nem láttom hogy lenne jövője. A srác soha nem beszél a közös jövőről. A saját dolgaira (autó,hobbi,saját útiköltsége..) nagyobb összegeket költ,de ha arrol lenne szó hogy ketten mennék valahová akkor azonnal hallom hogy mennyibe kerül a benzin az adott távra..Alig visz el bárhova is,sőt még egy közepes helyen egy ebédet is alig akar kifizetni. Ha neki nem tetszik az adott hely akkor azonnal megyünk, teljesen mindegy hogy én mit szeretnék.Itt be is fejeződik a szórakozásunk. Szerinte nekem nincs szükségem okostelefonra,tabletre, jobb ruhára vagy cipőre,fodrászra,parfümre és minden másra amire egy lánynak szüksége lehet.

A legcsúnyább az volt hogy karácsonykor kértem hogy üljünk be valahová és azt mondta, hogy ő nem akar és így nem megyünk :(

Ilyen emberrel lehet közös jövőt tervezni? Mi lesz ha lesz közös kaszánk? Ha neki kell valami akkor megveszi, én pedig egy hajvágásért is könyörögni fogok? Persze ha ő akar valamit akkor én nem mondhatók nemet. A vicc hogy 11 évvel vagyok fiatalabb.....


2015. jan. 14. 20:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

szerintem dobd ki a fenébe....

önző egy ember lehet....

2015. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk pont fordítva volt (26 F vagyok) Szeretek túrázni, hegyetmászni, bringázni, járom a "világot". Párom soha sehova nem akart jönni. Persze én mentem... Mindenkinek ott volt a barátnője, csak nekem nem :) Nem baj, a legrészegebb mindig én voltam :)


Következő nőm nem ilyen lesz...

2015. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!