Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, jóvá tudom tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy elveszítem a páromat!

Nem akarok mentegetőzni, régen nagyon sokszor kaptam pániktünetes rohamokat(nem egészen pánikroham), illetve nagyon sok dolog ért, ami még most is tart, de már régóta jól vagyok.

Az elmúlt egy hétben viszont nagyon össze gyűltek a fejem felett a hullámok, és akárhogy akartam, nem bírtam megbírkózni velük(anyukám depressziós, alkoholista, lop tőlem, a barátaim kihasználtak, elszállingóztak, a Húgom Anyu miatt feszült, és sokszor rajtam tölti le).

Sajnos én meg a páromon, elhanyagoltam. Már nagyon megbántam. Most jöttem rá, hogy őt nem akarom elveszteni.

Egy hónapig voltam paraszt vele, jóvá lehet tenni?

Nagyon félek, hogy már késő.

Sokat tűrt, nem szólt semmit...és én nagyon bánom, hogy szemét voltam...


2015. jan. 14. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt kiszabottul elkureltad..
2015. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

Ha nő vagy, az anál még szóba jöhet. Ha férfi, akkor meg vedd elő a tökösebb éned, és mondd meg neki, h sajnálod, bocsásson meg, és MEG NE ismétlődjön. Am a párod hogy fogadta ezt a dolgot ?

25/F

2015. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudja a hátteret, szerintem ez megbeszélhető kategóriába tartozik még. Mondd el, hogy miken mentél/mész keresztül és hogy sajnálod.

Erre biztosan találtok megoldást.:)

2015. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéljétek meg.

Mond el neki, hogy nagyon bánod, hogy így viselkedtél. Mond el miért volt ez és hogy nagyon szereted és nem szeretnéd emiatt elveszíteni.

2015. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!