Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző dolog volt ezt felhozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző dolog volt ezt felhozni a barátnőmnek? Ha igen, hogy lehetne jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és most hogy idén kezdtünk egyetemet Budapesten, úgy éreztem a kelleténél kevesebbet foglalkozik a kapcsolatunkkal: a közös programokat amiket javaslok lefújja, heti max egyszer tudunk találkozni, akkor is én emgyek hozzá, és annyi hogy együtt alszunk, mert a testi dolgokhoz fáradt. Eseteleg még együtt jövünk haza a buszon. Facebookon is csak akkor beszélünk, ha én írok nagyrészt.

Megértem, hogy kimerítő az új környezet emg minden, de nekem is kemény az egyetem, mégsem hanyagolom magunkat.

Felhoztam Neki ezt, hogy mindketten igyekezzünk úgy beosztani az időnket hogy egymásra is maradjon, mert ennél csak több dolgunk lesz ezután, ne hanyagoljuk a kapcsolatunkat, mert részéről most ezt érzem, és hiányzik mikor annyit puszilgatott meg szeretgetett, és már az idejét sem tudom mikor bújtunk össze igazán, nem csak úgy futólag.

Ez elég érzékenyen érintette: követelőzésnek, gyermeteg dolognak, kicsinyességnek nevezte ezt, és hogy ezzel a bejelentéssel pont az ellenkezőjét hozom elő. Úgy érezte, hogy nem becsülöm meg azt amit kapok tőle, hogy itt követelőzöm és nem vagyok Vele megértő, hogy Neki meg kell szoknia az új környezetet.


Lehet, hogy igaza van részben, de szerintem az én kérésem is érthető egy bizonyos szintig, pedig a testi dolgokat nem is említettem, pont ezért hogy ne érezze követelőzésnek. Ti mit gondoltok, tényleg nagyon önző voltam? Hogy lehetne jóvá tenni?


2014. okt. 24. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Tipikus kis köcsög városi ri*gyó.

Te meg ne legyél már ennyire veréb, ba*z oda az asztalra.

2014. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy kicsit a végét járja a dolog. Bekerült egy új környezetbe, kismillió pasi ostromolja, te meg ilyen hülyeségekkel baxtatod.
2014. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jogos volt, amit kértél tőle. Azert reagalhatott ilyen rosszul, mert fáradt. Egyszer próbáld felhozni a témát olyankor is, amikor jó kedve van. Vagy! Szavak hekyett tettek! Egyszer váratlanul lepd meg valahol :)
2014. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű a képlet. Van valakije rajtad kivűl, de a talon-ra még jó vagy nála.
2014. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem kell személyeskedni és trágárságot is kerüljük, ha kérhetem.

Egyébként nincs senkije, előbb ölné meg magát, minthogy megcsaljon, nagyon vaskalapos szülők nevelték.

2014. okt. 24. 10:08
 6/16 anonim ***** válasza:
Ennyire naiv te se lehetsz.
2014. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
He ez kész. Ebben semmi önző nincs, örülhetne inkább, hogy igényled a társaságát meg a közelségét. Más lányok meg rinyálnak, hogy nem foglalkozik velük a pasijuk. Komolyan he, nem értem én a nőket.
2014. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5 De 100% hogy van valakije. Ugyanis egy nő igényli a partnerét, nem 1 héten egyszer pár órára/éjszakára.

De hát ismerned kéne a nőket, hogy ezt tudd. Komplett hülyére vesz és kihasznál. Ennyi a történet-nem több.

2014. okt. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem annyira, hogy tudom, hogy nem egy partnerfüggő típus. Régen sem volt az, csak nem ennyire, nincs szó másról. Különben ez irreleváns, hiszen most nem okot keresünk, hanem egyszerűen az érdekel, hogy kívülről nézve jogos-e a sértettsége.
2014. okt. 24. 10:22
 10/16 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg jó, mindig az a legfontosabb kérdés hogy "Miért?".
2014. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!