Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felkellteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkellteni egy osztálytársam érdeklödését aki már többször is kikosarazott?

Figyelt kérdés
Tök jól elbeszélgetünk meg minden de nem úgy tekint rám akivel össze jönne.Várom a válaszokat hogy miket tudnék csinálni hogy átgodnolja a dolgokat.
2010. febr. 6. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:

őszintén? sehogy. ha egy lány elkönyvelt téged barátnak azon nem tudsz egykönnyen változtatni.

L/17

2010. febr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minek erőltetsz egy olyan dolgot ami már többször kudarcba fulladt? fogadd el hogy csak barátok vagytok, ha továbbra is hajtasz rá akkor csak egy loholó pincsinek fog tartani és még barátkozni sem fog veled.Gondolt át megéri-e?


/Kenny B 19F/

2010. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Probáltam már hogy nem úgy nézzek rá de nem megy osztály társ mindennap látom..:S
2010. febr. 6. 23:18
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy barátom, én lány vok, ő fiú. Olyanok vtunk, mint a testvérek, minden csajos témában én segítettem neki, addig, míg velem nem akart járni, de én csak barátként tudtam rá nézni. Már sejtettem mikor megkérdezte. Aztán újra és újra megkérdezte, és én cs annyit tudtam mondani: sajnálom, csak barátként tok rád nézni...Aztán az lett a mániája, hogy megváltozik. Mindenben változni akart, és mindent elkövetett, a végén már hazudott is, és ráment a barátságunk, mert nem tudta elfogadni...Mostanra már egyáltalán nem is beszélünk... Ne ess ugyanebbe a hibába. Nem az az igazi, akit szeretsz, hanem aki viszont szeret!
2010. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Házi nyúlra nem lövünk!
2010. febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél vele atombunkó. A legtöbb nőt csak a tudatalattiján keresztül lehet megfogni.
2010. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, smárold le, egy váratlan pillanatba, vagy menny át hozzá és mász rá :D és ha megsunáz akkor penge a csávó ha meg nem akkor bu_zi :D, óhh bocs csuklottam LOL
2010. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oh azt elfelejtetem hogy én vok a fiú:D
2010. febr. 9. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor fordítve csináld ahogy az előbb leírtam, fektesd meg, a mai csajoknak csak ez kell! Egy jó szex és kész máris a tiéd :D
2010. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mert szerinted haggya hogy lefeküdjön vele? -.-"


Észlény

2010. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!