Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetséges így megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges így megtalálni valakit?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel régen ismerkedtem,de azóta megszakadt a kapcsolat. több oldalon is fenn volt,és ott szoktunk beszélni. szimpatikusak voltunk egymásnak,jól alakult minden,de sok munkám volt,ezért nem volt időm tovább ismerkedni. azóta gyakran eszembe jut,egyszer össze is futottunk utcán,de még 1-2 éve. egymásra mosolyogtunk,felismertük egymást.. de azóta semmi,és a ciki az,hogy a nevére se emlékszem,csak azt,hogy ő is egyvárosban lakik velem,és hogy idősebb nálam 1-2 évvel. esélytelen így megtalálni?
2015. jan. 15. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A régi beszélgetések visszakeresése..?
2015. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
áá reménytelen sajnos.. azóta töröltem több fiókomat is,és új lett. szóval semmi ilyen,ha látnék róla egy képet beugrana hogy ő,de így nem. ahol fenn volt eddig már azokon sincs. amúgy azért nyugtalanít,mert aranyos volt,és szimpatikus. csak egyszerűen szeretném tudni mi van vele,milyen az élete.
2015. jan. 15. 14:24
 3/3 bandi6891 ***** válasza:

Ha a sorsban nincs benne hogy találkozzatok akkor hiába keresed éveken át,ha viszont az élet úgy alakítja hogy tudjatok találkozni akkor elég csak nyitott szemmel járnod és egy idő múlva az utatok újra találkozik.Így gondolom.


Szerintem higgadj le,ne stresszelj ezen.

2015. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!