Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges megtalá...

Szerintetek lehetséges megtalálni valakit bármilyen módon? Tudom hogy hülyén és furcsán fog hangzani de ilyen biztos előfordult már a többséggel. :D Szóval.

Figyelt kérdés
Nyáron a mekiben úgymond "szerelem elsőlátásra" vagy mi a fene tortent :D Egy 23-24 éves férfival elég komolyan néztük egymást és ez nyár eleje körül történt. Fontos lenne megtalálnom mert úgy érzem ez valami új.És komolyan is gondolom. Tudnátok adni tippeket hogyan lehetne megkeresni? Vagy muszáj lesz feladnom? Kérlek csak komoly válaszokat írjatok mert nekem ez tényleg fontos lenne.

2014. okt. 26. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Melyik város, melyik meki, ott dolgozó férfi, vagy vendég?
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
a mekinek tuti van kamerája, azon belehet azonosítani :)
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
jelentsd fel hogy megerőszakolt leírod milyen volt.
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a Tescóban tetszett meg így a pénztároscsaj...
2014. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Dunakeszi az auchan melletti meki:) uh a kamerasra enis gondoltam de eleg ciki lenne ugy oda menni hogy he figyelj segits mar:D
2014. okt. 26. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:

"szerelem elsőlátásra"


Na ez idáig volt hihető. Ilyen nincsen maximum a hormonjaid szóraoznak veled.

2014. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs otletem. Ami viszont tuti, hogy a kamerafelveteleket nem fogjak kiadni.
2014. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esetleg érdeklődhetnél az ott dolgozóktól .. Hátha rendszeresen jár oda es valaki ráismer személyleírás alapján .
2014. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
en sem hittem ebben a dologban de megis ugy erzem hogy meg kell talalnom akar mindennap evekig be jarok abba a mekibe egesznap addig amig ujra nem latom :D orultseg de lehet ez a legjobb modszer. tenyleg senkinek semmi tippje? :/ igen tudom a kameras felveteleket 100%,hogy nem fogjak ki adni de blokk alapjan vagy valami? habar ez eleg hulyeseg.
2014. okt. 26. 21:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyár elején történt, és most jutott eszedbe megkeresni?
2014. okt. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!