Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikezdett a férjemmel egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett a férjemmel egy 16 éves lány. Erre mit mondjak?

Figyelt kérdés
A férjem 37 éves,én 41 éves nő vagyok,10 éve vagyunk házasok.Tegnap este elmondta a férjem hogy amikor korepetált egy lányt az óra végén elé állt,és kerek perec megmondta neki hogy ő szerelmes belé és elhívta randizni.Persze vissza utasította,de akkor sem jutok szóhoz.Hogy jön ahhoz egy kis csitri hogy egy házas férfival kikezdjen a saját lakásában?Megáll az eszem...

2015. jan. 15. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez a mai világ..Szerintem ebbe már semmi meglepő nincs..A mostani lányok ( fiatalok ) kicsit mások ,mint az idősebbek..
2015. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
jajj má! Mi ez? Szerintem teljesen normális. Főleg egy gyerektől, nem értem hogy lehetsz rá mérges. Már ne haragudj, de szánalmas a reakciód.
2015. jan. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy ilyen férjed van:

1 - Tetszik a csajszikáknak.

2 - Hűséges


A csaj meg sűdő még, és egy érett fiatalos hapsival kettesben összezárva rájött a késztetés, hát istenem.

2015. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1.eske: ez egy gyerek! Ilyen mindig is volt !!!! Jézusom... melyik bolygón éltek?

Anyukám is szerelmes volt 14 évesen a bátyja 28 éves barátjába. Ez van. Nektek kell felnőttnek lennetek, nem neki. ne csináld már

2015. jan. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul all a tantargybol amit a ferjed tanit. En is 16 vagyok es ket nos ferfi tanarom. Neha mi is viccelodunk vele hogy a jobb jegyert meglatogatjuk, de nyilvan nem tennenk ilyet...inkabb a velem egykoruak jonnek be.
2015. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem csinált semmi különöset. A férjed meg amúgy is visszautasította, ráadásul el is mondta, tehát megbízhatsz benne. Nem értem a felháborodásod okát.
2015. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Voltam én is gyerek,még s vonzódtam nálam idősebbekhez..de biztos akkor én vagyok a rossz...


Nem mind1 neked,hogy azért ilyen,mert ilyen a világ,vagy mert gyerek? 1 a lényeg,hogy megtette,és más ezen kiakadt...

2015. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha ott lettem volna biztos felképelem a kisasszonyt!
2015. jan. 15. 15:34
 9/18 anonim ***** válasza:

Megteheti, mert ma már erkölcsi kérdésekben lényegesen gyengébbek a társadalmi normák.

Régen korosztálya is lenézte volna az olyan fiatal lányt, aki jóval idősebb, főleg nős férfival kavar, ma ezen már senki nem nagyon akad fenn, így fiatal csaj ha erre késztetést érez nincs miért visszafognia magát (régebben sem a nős férfi feleségére voltak tekintettel).

2015. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha felképeled a kisasszonyt, azzal csak annyit bizonyítasz, hogy ő jobb nő nálad és alkalmasabb a férjed mellé társnak!


Ne legyél már ilyen! Egy csitri mint mondod, nem is fogadta el a férjed és itt a történet vége. Neked ebbe nem kell beleavatkoznod, akkor kell a dolog tenni, amikor esete hozzá bújsz.

Azzal semmit nem oldanál meg ha megtépnéd. Csak lealacsonyítottad volna magad, és a kislányt meg felértékeled. Vicces, hogy egy kis "csitri" ilyen versenytárs a szemedben... pláne úgy hogy múltidőben beszélünk!


28N

2015. jan. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!