Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikezdett a férjemmel egy 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett a férjemmel egy 16 éves lány. Erre mit mondjak?

Figyelt kérdés
A férjem 37 éves,én 41 éves nő vagyok,10 éve vagyunk házasok.Tegnap este elmondta a férjem hogy amikor korepetált egy lányt az óra végén elé állt,és kerek perec megmondta neki hogy ő szerelmes belé és elhívta randizni.Persze vissza utasította,de akkor sem jutok szóhoz.Hogy jön ahhoz egy kis csitri hogy egy házas férfival kikezdjen a saját lakásában?Megáll az eszem...

2015. jan. 15. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged minősít, ha vetélytársként tekintesz egy 16 éves lányra...
2015. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

8# komment olvasása után arra gondoltam:


1. vagy írtó peches a férjed, hogy veled van

2. vagy ez egy kamu kérdés

2015. jan. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem csináltak semmit.A lány bevallotta,hogy szereti és elhívta randizni,a párod elutasította.Ő még gyerek,a párodhoz képest meg főleg.Neked örülnöd kellene,hogy a fiatalok is észreveszik.Összehasonlítod magad egy gyerekkel.Ne haragudj,de fejben van gond.Majd akkor háborodj fel,ha egy korodbeli próbálkozik nála,és esetleg nem utasítja vissza.Lehet jobban járna a párod,mint veled.
2015. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Te miert vagy ennyire maradi?
2015. jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Haha, nem véletlenül jár ő korepetálásra. :D
2015. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem minden tizenévessel előfordul, hogy belezúg egy nála jóval idősebbe. Ez sokszor a tanáraik közül kerül ki. Ne mondd, hogy nem hallottál még ilyenről. A férjed jól reagálta le, visszautasította, neked pedig őszintén elmondta, nem sumákolta el a dolgot - pedig sok férfinek az ilyen csak az egóját legyezgeti, sőt tovább megyek: sok férj talán még a randira is elment volna. Manapság a házasság egy olyan dolog, amiből az emberek nagy része ki-be járkál. Megcsalják egymást, elválnak, újra összeházasodak mással, stb. Egyáltalán nem olyan szent dolog, mint amilyen régen volt. És igen, sokan kikezdenek házas férfival, ahogy nőkkel is. Mert ezt a világot éljük. Őszintén szólva ma már ehhez nem kell túl vastag bőr sem az arcra, mondhatni általános és mindennapos dolog lett, még ha erkölcsileg nem is elfogadott. Viszont a saját önbizalmaddal és önbecsüléseddel óriási gondok lehetnek, ha egy 16 évesben olyan vetélytársat látsz 10 év jó házasság után, hogy ha látnád, nekimennél (egy jogilag gyereknek, habár 16 évesen már igen nőiesek a mai lányok). Ebben a történetben az én szememben te vagy az, aki lejáratta magát, nem pedig a lány, a férjednek pedig külön respect.
2015. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azota már megjáratott a tanár úr. Nem volt egy nagy szám, de megérte.
2015. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Furcsa h 41 évesen igy reagalsz erre. .foleg h el is mondta a ferjed neked....

27 N

2015. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!