Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Társfüggő vagyok, nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társfüggő vagyok, nehezen bírom a magányt. Hogy lehet kigyógyulni ebből?

Figyelt kérdés

Ehhez még hozzátársul az is, hogy válogatós vagyok. Nagyon ritka az a pasifajta, aki nekem bejön, összejönnék vele mert bele tudok szeretni. Udvarolnak, de semelyik sem nyerő nálam, aki meg tetszene úgy ahogy van, az meg nem törődik velem. Ebből kifolyólag már több mint 8 hónapja nincs barátom, de már a mélyponton vagyok lelkileg.


Hogy lehet kigyógyulni ebből? Akinek sikerült, írja már le a sztoriját... Köszi.


2014. jan. 16. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
korod?
2014. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem társfüggőség szerintem. Ahol társfüggőség van, ott más bajok is vannak, és akkor érdemes szakemberhez fordulni. Meg egyébként is, ha lelkileg mélyponton vagy.
2014. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem utolsó komoly barátnőm után másfél évnek kellett eltellnie
2014. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!