Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak ez mi?

Figyelt kérdés
( az ekezetekert elore is bocsi!) 22/L // nem ertem a paromat! nem lakunk egyutt! de amikor egyutt toltunk par napot, illetve amikor nalam alszik akkor olyan jol elvagyunk. olelget, csokolgat, az ágyban elvarazsolom, nincs gond, ő ugy szinten engem. kedvesen szol hozzam. en nem jarok hozza mert anyagi gondokbol a szuleivel el, es nem jovok ki veluk. szoval kimutatja, mennyire szeret. de amikor kulon vagyunk van, hogy napokig nem latjuk egymast. ram sem ir, fel sem hiv. nem keres!! ha irok neki nem valaszol, ha valaszol is akkor flegman sertoen. mondtam mar neki, hogy nagyon rosdzul esik es miert csinalja ezt!!!??? erre azt mondja, hogy " semmi ...nincs semmi..majd talizunk" es mindig ugyan ezt valaszolja maskepp megfogalmazva. mintha ket kulon ember lenne!!!! amikor meg eljon hozzam ???? mintha mi sem tortent volna ugyan ugy bujik olelget......nem ertem....????
2015. jan. 16. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ő ilyen. Nem igényli a mindennapos szóváltásokat. Mondd meg neki, hogy te viszont igen. Ha szeret, akkor ezek után a kedvedben jár majd, ha meg nem...

Bár szerintem nincs ebben semmi furcsa, ettől még szerethet téged nagyon.

2015. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor mással kefél.
2015. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!