Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákból lehet párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
minden lehetséges.
2015. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne álmodj, 1!=2
2015. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veteran1978 ***** válasza:
Igen,lehet!
2015. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nekem működöt több mint egy évig. De még ha ki sem mondtuk olyanok voltunk mint egy pár:D
2015. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de az esetek többségében az extrák megszakadnak amikor valamelyik félnek lesz rendes kapcsolata.


Nekem se jött össze, de én nem is akartam azzal összejönni akivel ilyen extra barátságban voltam. Csak egy kis fellángolás volt részemről, de hamar elmúlt. Jobb is. Kinyírtuk volna egymást egy párként:D


A barátság azóta is tart, de extrák nélkül. Én férjhez mentem, ő pedig ugrál egyik kapcsolatból a másikba. Nem komolyodott meg. Korábbi kapcsolatából van 2 gyereke is egyébként, de velük sem törődik, se anyagilag, se sehogy.

2015. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam is volt de nagyon jó volt ö volt a barátom a psim is egyben
2015. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Benne voltam egyben...bár én szerelmes voltam az illetőbe, még az extra előtt is...ő belém nem, se előtte se utána....nekem csak rosszabb lett, ő meg felirhatott még egy nevet a listájára....

DE amőgy szerintem lehet...csak én jártam rosszul

2015. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!