Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, help! (?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, help! (? ) (21/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményeteket szeretném kérni a párkapcsolatommal kapcsolatban - leginkább azért, mert én kezdek egyre inkább elbizonytalanodni, hogy van-e egyáltalán jövője ennek az egésznek. Lehet, kicsit hosszú lesz.

A barátommal már kb. 3 és fél hónapja vagyok együtt (tudom, nem hosszú idő). Eleinte nem voltak problémák, elég hamar egymásra hangolódtunk, szüleivel is egész jól kijövök.

Azonban az egyik problémám az, hogy nem tudunk szeretkezni egyáltalán, csak pettingelni. Ennek oka az, hogy van egy kis problémája ott lent (fitymaszűkület). Volt egy kisebb beavatkozása is, de úgy néz ki, jövő hónapban még egy kell. Tudom, hogy elsősorban nem ő tehet erről, hogy ez van (arról azonban igen, hogy nem tett ellene korábban -> mert nem volt komoly kapcsolata, bár komolytalan se sok), azonban nekem rettenetesen hiányzik a szex. Előtte egy jó néhány hónapig nem volt senkim, még egyéjszakás sem. Ha együtt vagyunk, van, h kielégít, de egyre inkább érzem azt, hogy ez nekem kevés, és ha csak belegondolok abba, hogy hó végén megy újra orvoshoz, és csak következő hónapban lesz a következő beavatkozás, azaz még egy jó másfél - két hónapig nem lehet semmi, már a falat kaparom. Segédeszközről hallani sem akar, mondván, hogy akkor az olyan, mintha őt lecserélném. Na meg, hosszútávon ez sem feltétlenül megoldás a problémámra. Hozzáteszem, őt látszólag nem igen viseli meg a jelenlegi helyzet, ő nyugodtan elvan otthon a számítógépe előtt. Ennek tetejében még a munkája is a géphez köti, így ha náluk vagyok, úgy telik el a nap, hogy ő a gépe előtt dolgozik vagy játszik, én pedig lefoglalom magam valami mással.

A másik dolog, ami zavaró számomra, hogy rettenetesen gyerekes. A kapcsolatunk elején azt hittem, hogy a hülyeségeit kicsit viszsább fogja tudni fogni miattam, de aztán nemrégiben, mikor szóvá tettem neki, hogy ez így annyira nem oké, csak annyit kaptam, hogy "Tudtad, mire vállalkozol." és, hogy "Én így szeretem magam.".

Amiben a gyerekessége megnyilvánul, az az, hogy például előszeretettel szól be, vagy kér számon, ha valamit nem úgy csinálok, ahogy náluk otthon szokás. Olyanért hord le, mint hogy miért eszem ketchuppal a melegszendvicset, mert az úgy szar. (?!) Nyilván nem a legegészségesebb dolog, de könyörgöm... :D Vagy hogy pl. nem úgy vetem be az ágyat, ahogy ők szokták. Múltkor szét is túrta az ágyneműket, és megcsinálta ő újra az egészet. A másik pedig, hogy kézen fogva sétál az édesanyjával az utcán. Nem mindig, de mondta, hogy elő szokott fordulni. Múltkor ennek tanúja is voltam, mikor együtt voltunk hazafelé sétálva. Teljesen kiakadtam, mert azt hittem, hogy csak viccelt, pedig nem... Mikor megemlítettem neki később, hogy egyáltalán nem normális, hogy egy felnőtt, 22 éves férfi az édesanyjával sétál kézen fogva, még jó, hogy nem én voltam hülyének nézve, sőt, azt mondta, hogy ha én az apukámmal olyan kapcsolatban lennék, mint ők, lehet én is ezt csinálnám... Nem, nem csinálnám ezt, hiába szeretem. Vagy ez csak nálunk ennyire nem elfogadott, hogy egy bizonyos kor után már ezt nem igazán preferálják a gyereknél? Én nem akartam mélyebben belemenni nála ebbe a témába, mert azért megbántani se szerettem volna. Szóval igen, eléggé anyakomplexusos, bármit beszélek vele, azt neki is tudnia kell (igen, ezt a kézfogós beszólásomat is továbbadta, miután azzal "fenyegetett", hogy "megmond az anyjának", én pedig rávágtam, hogy mondjál nyugodtan).

Néha azt érzem, hogy nem egy férfivel, hanem egy nagy gyerekkel vagyok együtt. Valahol reménykedem benne, hogy komolyodik, de mintha kezdenénk is eltávolodni kicsit egymástól - talán a viselkedésére tett beszólásaim miatt, nem tudom.

Szerintetek van remény, hogy megváltozik? Illetve lehet, hogy nekem túl nagyok az elvárásaim?



2015. jan. 16. 14:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bekezdések motherfucker, do you speak it?
2015. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Wow, ez így nagyon fura. Van ilyen ismerősöm és nagyon csekély az esély arra hogy megváltozik...
2015. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 veteran1978 ***** válasza:
Jól érzed,nem férfival hanem még gyerekkel vagy együtt.Keress másvalakit szerintem.
2015. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Mi van a bekezdésekkel? Mondjuk ahogy látom, így is elég tömör lett a szöveg...


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. jan. 16. 14:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Az elvárásaid egyáltalán nem nagyon, sőt. Teljesen normálisak.


Ha csak a szex lenne a probléma, azt mondanám, várj türelemmel, próbáld meg még kibírni ezt a kis időt (persze, nekem lenne nagy a szám akkor, pár nap után teljesen kifordulok magamból, ha nincs szex, hát még ha hónapokig nem lenne...) szóval teljesen megértelek, de akkor is azt mondanám erre a problémára, hogy a többihez képest smafu. Mert a többi.... A többit nem tudom, hogy bírod ki.


Nincs azzal baj, ha valaki jóban van a szüleivel. De egy bizonyos kor után már a leválásnak meg kellett volna történnie (jellemzően a tizenévek erre vannak kitalálva). Náluk ez nem történt meg, ami mélyebb gondokra enged következtetni. A másik meg, hogy még ha te ott is vagy, akkor is a géppel van elfoglalva. Volt egy ilyen pasim, aki hasonlóan tolta. Szex után fogta magát, és rögtön nekiállt a gépen játszani. Nem véletlenül VOLT pasi már. És hogy ilyen piti dolgokért szól be és szól le...


Nem tudom, kérdező, ha a beszéd nem segít, szex ide vagy oda, én nem maradnék. Tény, nem ismerem a srácot, és téged sem, de ezek alapján, amiket elmondtál, nekem bármi angyalian jó tulajdonsága is kevés lenne ahhoz, hogy maradjak. Ettől rövid úton meg fogsz makkanni, ha nem csinálsz ellene valamit- ha ő nem hajlandó változni, akkor keress olyat, akit nem kell megváltoztatnod, hogy jó legyen.

2015. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha gyerekkel akarsz együtt lenni akkor jobban tennéd ha az általánosból választanál egyet, de vele legalább eljutnál a szexig.

Nem is tudom hogy mi jön be rajta, ha nincs szex és még gyerekes is. Én biztos hogy nem lennék együtt olyan lánnyal akivel nincs szex főleg 3 hónap után (te esetedben pasi ami azért még szarabb).

Keress egy másik FÉRFIT, ha férfire vágysz és ha kell +1 gyerek akkor maradj vele.

2015. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hagyd ott a p..csába. Ez egy anyuci pici fia. jó hogy néha nem kurjantja meg anyukát.

Szerintem addig menekülj ebből amíg tudsz. ez egy idióta. 21 évesen egy ilyen mellett lehorgonyozni, minden csak nem karrier. Keress mást, mert ez a kapcsolat beteg.

2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ha csak a szex lenne a probléma, én sem feltétlenül hagynám el, mert valahogy csak-csak ki lehet bírni ezt az időszakot, csak nehezen.

De azért egy általános iskolást nem szeretnék, pedofil nem vagyok. :D

Az azért erős lenne, ha ilyesmit művelne az anyjával, de megértem, miért írtad ezt. Én is úgy gondolom, hogy nem az igazi a kapcsolatunk, hiába reménykedtem, hogy ez csak valami átmeneti dolog lesz, amiből most, hogy vagyok neki, kinő, vagy nem is tudom... Mert én az elején letisztáztam, hogy komoly kapcsolatot szeretnék (nyilván nem házasodni akarok egyből, de az ilyet lótifuti pár hetes kapcsolatot mindenképp szerettem volna elkerülni).

2015. jan. 16. 15:02
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
wow ha olyan súlyos a dolog hogy nem "tud" szexelni, és három hónap után nem kaparja a falat, az arra enged köveztetni hogy ha tud majd, akkor se fogja annyit kívánni mint pl te... Ez egy alap problémája a kapcsolatotoknak ezen szerintem egy műtét nem változtat. A másik hogy sose fog máshogy viselkedni, ennek a fiúnak később egy anyuci pótlék kell majd, te meg nem az vagy. Fiatal vagy, ne vesztegesd el az időd mellette, szakíts.
2015. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"nyilván nem házasodni akarok egyből, de az ilyet lótifuti pár hetes kapcsolatot mindenképp szerettem volna elkerülni"

Eric Cartman után szabadon.

Sok f..sszal kell megismerkedned mielőtt megtalálod az igazit.

De ez tényleg így van. Nem baj ha csak rövidke kapcsolatok jönnek össze. Tudd, mit, azaz kit akarsz, és tudj szakítani is ha úgy alakul, ahogy most is légy képes rá, mert amit leírtál az minden de nem párkapcsolat.

2015. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!