Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom megakadályozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom megakadályozni, hogy a ritka találkozások miatt kiszeressek belőle?

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Találkozzatok gyakrabban. Másképp nem nagyon.
2015. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha igazán szereted se az idő, se a távolság nem megoldás.


az pedig végképp nem hogy nem látod :D


én se láttam már 2 éve a szerelmem, mégse tudok másra gondolni vagy mással randizni meg ilyenek.

2015. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz ritka alatt? Gyakrabban nem tudtok találkozni?
2015. jan. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos most a közeljövőben havi egynél nem fogunk tudni gyakrabban és az a baj, hogy nagyon új a dolog, tehát nincs még meg az erős kötődés
2015. jan. 16. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne agyalj ezen. Majd meglátod, hogy hogyan lesz. Előre nem tudhatod hogyan alakulnak az érzéseid és az ő érzései.
2015. jan. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nos, ilyennel tapasztalatom még nem volt, de nemrégiben gondolkodtam rajta, hogy esetleg összejöhetne-e nekem egy ilyen. (Jelenleg sajnálatos módon egyáltalán nem látom esélyesnek a dolgot, de nem a távolság miatt.)

Egy biztos: egy ilyen esetben mindenképpen szánnék rá időt, mert a másik megérdemli, no meg imádok vonatozni. Persze mindennek van határa, sőt, elég szűkek ezek a határok, de azon belül megtennék minden tőlem telhetőt.

2015. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért nem látod esélyesnek?
2015. jan. 16. 23:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Visszajött a régi barátja. That's all.
2015. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert csak 1-szer tudtok talalkozni egy honapban? :( Ez olyan szomoru, kb. mintha az en sztorim lenne. :D Csak en nem kerdeznek ilyet, hogy mit tegyek, hogy ne szeressek ki belole mert mar kicsit szomoru vagyok mert szerintem nem erdeklem de nem igazan tudom mert a ritka talalkozasok miatt nem tudom megitelni. Nevnapomon is meg szulinapomon is felkoszontott. Nevnapomon eloben, szulinapomon csak uzenetben. Azt nem ertem, hogy miert uzenetben, azt olvastam, hogy a fiuk akkor szoktak felkoszonteni valakit uzenetben ha kedvelik a lanyt hat de nem tudom. Neha azt gondolom kedvel, neha azt, hogy nem. De szerintem inkabb nem mint igen mert nem volt kepes visszairni egy csomoszor. Mar nem irok neki tobbe. Amikor felkoszontott az utana volt miutan utoljara irtam neki, ugy kb. 1 hettel utana. En 1 honapban 2-szer latom es lassan 5 honapja ismerem de valami van velem, nem vagyok benne biztos, hogy szerelem lehet csak fellangolas de annak eleg, hosszu. Nem?
2015. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor eloszor meglattam mar akkor nagyon megtetszett, amikor meg 1 szot se valltottunk egymassal mar akkor ereztem valamit. Talan azt, hogy O lesz majd az igazi? :) :( 9-es voltam L
2015. jan. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!