Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mennyire előny nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire előny nálatok ha egy srác kűzdősportol?

Figyelt kérdés
Most ne egy agyonvert embert képzeljetek el. Tud verekedni és helyes.

2015. jan. 17. 00:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont leszarják
2015. jan. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Felőlem lehet akár vadvizi evezős is. :D
2015. jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%

mivel nem ismerik nem éltek át ilyen edzést és a célját sem érti a legtöbb ezért nem sokra becsülik.

nekem két nőm is azonnal alapozózta a mokeszom,hogy így hogy jöjjön emberek közé velem meg ilyenek,én meg csak röhögtem rajta.

azt viszont mind mondta amikor meglátták a testépítő korszakos képeimet,hogy azonnal hagyjam abba a bunyót és menjek vissza kondizni.

ha meg élesben kell alkalmazni alkalomadtán akkor két típusra osztódnak a nők.

1.az én hősöm és már a kocsiban rád mászik.

2.ezt másképp kellett volna intézni te brutális vadállat.

2015. jan. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

mai világban:

küzdősport=agresszió==> nuku nuni.

a homárság menő ma. nézz ki jól, ne küzdj, az már kiment a divatból.

2015. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szm sincs nagy jelentősége. sajna ezt veszem észre...

Én boxolok, persze amatőr szinten de azt kell mondja nem érzek semmi +-t. Inkább negatív, mert agresszív bunkónak gondol aki nem ismer, pedig ennek az ellentéte vagyok.

Az is fontos milyen korosztályra gondolsz, ha pl. -14-20 na ők a 40 kg-os páwákra buknak

-20 fölött legyen egy BMW-d, pénzed és már le is nyelik ha kell :D

-30 fölött meg már csak egy normális átlagos szerető férjre várnak

ezt csak úgy mondtam, nem kel leoltogatni ha nem muszáj.

2015. jan. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Annak van előnye, ha van közös hobbink, mert annak van értéke, amit EGYÜTT tudunk csinálni.

Amit nélkülem csinál, az annyiban érdekes csak, hogy sokoldalú legyen, tehát látszódjon, hogy eleven elméjű, művelt ember, sokféle dologgal foglalkozik. Ha van benne mozgás is és művészet is, akkor az már jó.

2015. jan. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt azt köllött, azon gyakoroltam.
2015. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is küzdősportolok. Szerintem hülyeség összekötni az agresszióval, a nevében is benne van, hogy sport, ráadásul pont azoknak van a legnagyobb önkontrolljuk akik küzdősportolnak, a 90%-uk nem él vissza vele. A lányok szerintem leszarják, talán azért pozitív, mert mégsem otthon ülsz, hanem csinálsz valamit. Viszont ha sikerül barátnőt szerezni akkor ő már értékelni fogja. Nyugodtan sétálgathattok akár este is úgy, hogy semmitől sem kell tartanod és ami a legfontosabb, neki sem. Azt fogja érezni, hogy biztonságban van melletted és ez mindenképpen pozitív dolog lesz neki. 18/f
2015. jan. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Se nem előny, se nem hátrány.
2015. jan. 17. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát, szerintem meg egyértelműen pozitívum... :) pláne ha még nekem is megtanít belőle valamit :D
2015. jan. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!