Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akkora tragédia, ha egy...

Miért akkora tragédia, ha egy felnőtt srác még mindig úgy néz ki, mint egy tini kisfiú, ez miért annyira fújj meg jajj, nem gondolna senki sem milyen fiatalos gének lehetnek ezek és, hogy ez inkább egy evolúciós előny?

Figyelt kérdés
Vagy az zavarja a lányokat, nőket, hogy a fiú mellettük sokkal fiatalabbnak néz ki, nem csak most, de később is akár, mondjuk családalapításnál és ez milyen ciki már, hogy a párja még tini fiúnak néz ki gyerekekkel a nyakán, míg ő meg már egy maminak?

2014. júl. 19. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ha egy képet láthatnánk róla, könnyebb lenne véleményt mondani
2014. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha ugy néz ki, csak a viselkedése ne legyen tinis és ne legyen rosszindulatu, valahogy olyan negativ érzés volt ezt elolvasni, hogy maminak néz ki.. Most mindegy kiről van szó, akkor se jöhet elő egy ilyen kép, hogy a párját valakinek is igy minősitsük.. Tehát nem az a baj hogy fiatalos a srác, hanem az hogy érettlen, és a másikat lehuzza kora, kinézete alapján.
2014. júl. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy kép tényleg segítene.

Egyébként nőként mondom azt, hogy engem nem zavarna. :)

2014. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Evolúciós előny? Ezen röhögtem egy jót. Minél előbb éri el egy állat (ember) a kifejlett méretét annál nagyobb az esélye hogy túléljen. Tehát aki még 20 évesen is 15-nek néz ki az evolúciós zsákutca, és ezt (veled ellentétben) a lányok tudják
2014. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen későn érő típus vagyok. Nincs ezzel semmi gond. Most 33 éves vagyok, az emberek 24-nek szoktak nézni, 20 éves párom van. Amikor lepattintanak a csajok, gondolj arra, hogy majd később bepótolod. Én sajnos nem így tettem és nagyon sok depis korszakom volt :-(
2014. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az az evolúciós zsákutca, aki 40 évesen néz ki 56-nak...

Nem az, aki 25 évesen 17-nek.


:)

2014. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Furcsa dolgok ezek.Mert fiatal külsővel is lehet valakinek érett kisugárzása.Sokat számít a stílus meg maga az egész ember.Azért nehezen hiszem hogy valaki még 50 évesen is 15-nk 20nak néz ki.De egyébként lényegtelen.Egy felnőtt nő még akár idősebb korában sem feltétlen mamis mert lehet van egy fiatalos kisugárzása.Én ismerek pár középkorú és idősebb embert akik valamiért egyszerűen kortalanok.Szóval én azt mondom nem az a tragédia ha valakinek túl idős túl fiatal kinézete van hanem ha belül nincs semmi.Nem a csomagolás a lényeg kizárólag.
2014. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!