Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában mindig a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mindig a lány választ fiút?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel úgy jöttünk össze,hogy tetszettem neki és a közös ismerőseink révén megtudtam, így pedig könnyű dolgom volt, de ha nem tudom meg soha nem próbálkoztam volna nála, eszembe se jutott volna,sőt ő kezdeményezte az első beszélgetésünket is.

Tetszett, de annyira nem,hogy magamtól is felfigyeljek rá.

Aztán elkezdett érdekelni ez a téma, és sok ismerősömtől érdeklődtem,hogy ők,hogy ismerték meg egymást, ki lépett először és lehet,hogy csak nekem vannak "lúzer" ismerőseim meg én is az vagyok, de kivétel nélkül a lány volt az aki utalásokat tett és mindig a lány által jött létre a kapcsolat.

Most az egy dolog, hogy onnantól kezdve én kezdeményezek, de ha a lány nem adja meg az első jelet akkor nem lehet semmi.


2015. jan. 17. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a nő dönt, ezt akár alapszabályként is felfoghatod.
2015. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál hogy függ össze a kérdéseddel?


Szerintem ez kettőn múlik. A pasi kinéz egy lányt, lehet bepróbálkozik lehet nem, de ha bepróbálkozik utána a lány is ugyanúgy dönthet, hogy tetszik-e neki.

Ugyanez van fordítva is, a lány nyilván olyannál próbál kezdeményezni aki tetszik neki, utána a fiú dönt, hogy tetszik-e neki a lány.


A leírásodra pedig.

Én most "ismerkedem" valakivel. Én kezdtem el vele beszélgetni és utána ő hívott meg italra. Azóta sokszor úgy érzem, hogyha nem jelzek neki folyamatosan, hogy engem érdekel a dolog, ő annyiban is hagyja, viszont amikor jelzek érződik nála, hogy őt is nagyon érdekli. :)


De nemtom miért teszitek ezt? Mindig azt mondják, hogyha tetszik valaki tegyél érte és ha nem teszel semmit nem is tetszik igazán... De nagyon úgy érzem manapság már nem az van... Sok a csalódás az emberek nem mernek lépni... De ez csak az én elméletem.


21L

2015. jan. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én egy 24 éves pasi vagyok és saját tapasztalatból mondom h amíg 16 - 17 évesen nem féltem bepróbálkozni addig most már félek ha nem tudom h bejövök e a csajnak pl ennek az én véleményem szerint több oka is lehet szitufüggő főleg ha baráti társaságon belüli a dolog mert ha mondjuk nekem tetszik egyik lány és bepróbálkoznék nála anélkül ha ő tudatná velem hogy érdekelné a dolog akkor részben tart a férfi az elutasítástól de ami az ennél sokkal kellemetlenebb dolog ha emiatt a lány kerülni kezd vagy esetleg elmondja a társaság több tagjának is h bepróbálkoztam nála de ő elutasított az nekem a társaságon belül nagyon ciki dolog és így inkább nem kockáztatok ... max ha rajongási szinten odáig vagyok a lányért és nem csak tetszik egy picit és ha ő kimutatja akkor érdekel engem ... mert ha tényleg odáig vagyok érte nem kimondottan a külsőjéért hanem a személyiségéért azért amilyen ember ő meg elolvadok tőle ha rám mosolyog de nem azért mert annyira szép hanem mert annyira különleges a számomra én akkor inkább kockáztatok és bepróbálkozok persze csak szolidan óvatosan pl megpróbálom elinvitálni vmi közös programra és ha a közös programot 2-3 alkalommal elutasítja én már ebből leszűröm h a lányt nem érdeklem mert pl a klasszikus csajdumák h azért nem talizik a pasival mert sok a dolga ezt nem veszem be mert ha a lány vevő a pasi invitálására akkor van értelme esetleg a közös program alkalmával már esetleg kifejezni h nem csak baráti szándékból hívtad el ... de ha még egy közös program se érdekli a csajt amit akkor a lány még hihet akár csak baráti invitálásnak is de már abba se megy bele a lány és kifogásokat keres akkor nincs értelme erőltetni semmit se ezzel ki lehet védeni sztem h oda kelljen állnia a pasinak a lány elé és kimondani h bejön neki a csaj stb .... szóval abban igazad van h ha csak akkor lép feléd a pasi ha te kezdeményezel az baj ... mármint a kezdőlökést megadhatod neki egy kis önbizalmat adva neki ... de utána már neki kell tennie az ügy érdekében de ha nem tesz akkor nem érdekled igazán ... ez tény ...
2015. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as


Ebbe nagyon mélyen bele lehet menni.

Sokszor mi lányok kezdő lökést se merünk adni. Hogy miért? Csalódás miatt. Plusz azt is tegyük hozzá, hogy sok olyan pasi van aki nem tervez hosszútávra egy lánnyal, és itt csak pár éjszakás dologra gondolok. Nem feltétlen lehet tudni már elsőre, hogy azt akarja vagy se.

A baráti közeledéssel meg vigyázni kell. Volt már, hogy engem így hívtak, én meg azt hittem, hogy csak barátkozni akar. Megnyugodtam mert nem akartam tőle kapcsolatot viszont jóbarátja szerettem volna lenni, ám később kiderült, hogy ő ezzel a baráti invitálással többet akart.


Itt az lenne a jó ha mindkét fél merné elmondani, hogy mit is akar igazán, de ugye mint te is írtad ez nem ilyen egyszerű.

2015. jan. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó csak szerintem annak sincs értelme h egyből nekiszegezni a csajnak h mennyire bejön... az se szokott jól elsűlni...
2015. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván az se jó.

Ezért olyan bonyolult az egész.

2015. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!