Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja azt sok fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok fiú, hogy az a legjobb, ha azzal a lánnyal akar megöregedni, akinek elvette a szüzességét?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy a pasinak működne, ha már nem volt szűz, de azt ugye tudjátok, hogy ha valaki csak egy emberrel szexelt egész életében, akkor mindig is kíváncsi lesz arra, hogy milyen lehet mással? És a legtöbben meg is teszik, szakítanak mert még élni akarnak, vagy megcsalják a párjukat, ami rosszabb.

Ráadásul egy szűz sajnos nem igazán tudja, hogyan kell kezelni egy kapcsolatot...(tapasztalat)

Pár fiú azt írta itt gyiken, hogy nem jönne össze nem szűz lánnyal semmiképp.


Én már megtapasztaltam pár dolgot, volt már több éves kapcsolatom is, egyéjszakásom is (nem volt jó, de legalább már ezt is tudom), távoli baráttal petting szükséglet kielégítésére, így ha akár holnap jön a Nagy Ő, akkor örülnék neki és sosem feküdnék le mással.


Egyébként mi a taszító egy tapasztaltabb lányban?


19/L


2015. jan. 15. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak egy emberrel szexeltem, és nem vagyok kíváncsi rá, hogy milyen lehet mással. Bár kénytelen leszek megtudni, mert már nem vagyok együtt az illetővel.
2015. jan. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyéjszakás nem rossz. csak nem mindegy kivel csinálod. nekem is volt nemjó egyéjszakásom meg jó is. már tudom, milyen fajta csajt kell nekem felszednem ahhoz, hogy jó legyen

24f

2015. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert még kis ostobák. Majd elmúlik. Meg majd te sem fogsz arra emlékezni, hogy ilyen kérdést tettél fel.
2015. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
első: ha 15 év múlva is együtt lettetek volna, hidd el, kíváncsi lettél volna :)
2015. jan. 15. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. De akkor az a 15 év már többet érne mint egy futó kaland kíváncsiság miatt. Ha csak a szex szempontjából nézem a dolgokat akkor meg csak az számít, hogy legyen kivel rendszeresen szexelni. Ha ez megvan, akkor minek keresnék mindig újat?
2015. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nagyon is jól látod a helyzetet, alkalmi kapcsolatra is, és hosszú távra is, ha választhatnék, olyan lány kellene, aki hasonló tapasztalatokkal rendelkezik mint te. Fontos, hogy tudd, mi kell neked. Ez hiányzik az olyan hű de ártatlan lányokból érzelmileg. Így nem is lehet velük igazán mire jutni. Sajnos. Remélem egyszer szembe jössz.. :)


20/F

2015. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Páran valóban írják itt gyik-en, de én az életben nem hallottam még olyat, hogy egy srác lemondott volna egy nőről, amikor megtudta, hogy nem szűz. Ettől függetlenül, nem mindenki ugyanúgy működik, ha valaki elsőre megtalálja azt az embert, akivel lelkileg és szexuálisan is összeillenek, akkor el tudom képzelni, hogy ne vágyjon másra.
2015. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

22 éve vagyok ugyan azzal az asszonnyal, feleségemmel. És nem vagyok kíváncsi, hogy milyen mással. Ha vele történne valami, vagy elhagyna nekem nem lenne senkim utána!


Ő volt az első az életemben és az utolsó is lesz!


45F

2015. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az kíváncsi rá, hogy milyen mással a szex, akit nem tud a partnere kielégíteni megfelelően! Akinek 100%-ig megfelel a jelenlegi partnere, az nem keres mást, hiszen tudja, hogy 110%-ot senki nem fog nyújtani.
2015. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kár, hogy álomvilágba élünk, sajnos nekem nem az volt az első akivel meg akartam volna öregedni, és mivel már nem vagyok szűz sajnos nem is lesz az...

sajnos nem sajnos, én amúgy örülnék neki, ha az utolsó kapcsolatom most elkezdődne!

24F

2017. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!