Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja? Lehet rá esély, hogy megváltozott? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel szilveszterkor ismerkedtem meg, igaz hogy egy suliba járunk, de soha nem beszélgettünk. Szilveszterkor eléggé nyomult,de én elküldtem őt, mert hát... nincs valami jó híre,pl mindenkire rá mászik stb. 1 hónappal később felvett skype-on, és azóta minden nap beszélgetünk(mindig ő ír rám), de sajnos én nem tudom őt komolyan venni amikor olyanokat ír h legszivesebben most velem lenne, meg hogy látott suliba, ezért már csak jó napja lehet stb. Annyira sablonosnak tűnik, és nem veszem komolyan... ezt már ő is mondta, és zavarja. Elhívott egy koncertre, ahová el is mentem a barátnőmmel,de nem jött oda hozzám(csak bnőm látta hogy figyel engem).Ezután néhány napig nem írtam neki vissza, mert úgy gondoltam ha számítok neki, akkor rájön mi bajom. Végül bocsánatot kért neten, és suli után is oda jött hozzám. Jah és amúgy rohadt bunkó mindenkivel, rossz ezt így kimondani, de ez az igazság... velem idáig egyszer sem volt. Lehet rá esély h "megváltozott"? legalább egy kicsit? vagy csak simán meg akar húzni? :/ de szerintem akkor nem lenne ennyire kitartó, mivel mondtam neki h azt elfelejtheti...
2011. ápr. 23. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

a srác egy arc... kérlek adj át neki a nevemben egy ökölkocit :D

egyébként egy a 21. század udvarlási rítusairól szóló tankönyve tökéletes példa lenne az, amit a srác bemutatott

19/F

2011. ápr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) próbálj kicsit figyelmesebb lenni vele írj rá egy párszor és ráfogsz jönni hogy mi a szándéka pontosan és hogy áll hozzá a dolgokhoz:) adj neki egy esélyt szerintem:)
2011. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy annyira "pókerarc"... egyszerűen még akkor sem tudok rajta rendesen kiigazodni, amikor előttem áll... akkor sem vagyok benne biztos, hogy komolyan gondolja azt amit mond :/

miután felháborodott (kb.minden nap vitatkozunk valamin), hogy nem hiszek neki, mondtam neki, hogy így nem lehet valakit megismerni, és eldönteni h igazat mond e neten keresztül,nem látom az arckifejezéseit... erre másnap oda jött hozzám suli után... és... nem tudom, de ez olyan jól esett :)

2011. ápr. 25. 22:47
 4/5 anonim ***** válasza:
hallgass a szívedre kislány:) ha szereted őt és ha ránézel megdobban a szíved légy vele és légy boldog vele...Légy őszinte hozzá és ő is az lesz veled az meg amúgy is látszik ha kiakar használni:) amúgy lehet ha nem vagy kislány hozzám képest 15/f :)
2011. ápr. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hallgass a szívedre, nem fog mást mondani, mint hogy "düb düb düb düb"(jobb esetben)

Ha nem tudod mi mehet a fejében rossz szándékú-e vagy jó, akkor szerintem inkább hagyd... Nagyon sunyinak tűnik! (persze lehet, hgoy nem az)

2011. ápr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!