Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüksége lehet akkora térre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüksége lehet akkora térre egy srácnak, hogy néha két napig ne is nézzen a lány felé?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beteg, normális, ha azalatt nincs kedve még egy sms-t sem írni neki?
2015. jan. 17. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem normalis , ha valakit szeretunk akkor mindig o jar a fejunkbe , es hianyzik , nem nehez megfognia telefont meg ha betegek is vagyunk.
2015. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelmesek, akkor nem igazán az. Ha azok, akkor valami problémája van a srácnak..lehet, hogy depressziós pl. Én sokat küzdöttem vele, de annka ellenére, hogy szerettem a páromat, egész nap csak feküdni akartam az ágyamban, és a plafont bámulni :/
2015. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de ha kb annyira járni sem tud, mert mondjuk nagyon lázas és semmihez nincs kedve. A lány meg hiába kéri, hogy hagy látogassa meg, nem engedi, mert azt mondja, nem akarja, hogy így lássa és egyedül szeretne lenni
2015. jan. 17. 18:49
 4/15 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy depressziós.

Mit lehet ez esetben csinálni? Nem akar a lánnyal találkozni, sem beszélgetni annak ellenére, hogy elmondása szerint szereti

2015. jan. 17. 18:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is beteg vagyok jó ideje, egy hete nem láttam a barátnőmet..annyira nem élek.. de egész nap beszélgetünk..
2015. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még akár többre is lehet valakinek szüksége, ha viszont neked több figyelemre van igényed, akkor nem kötelességed alkalmazkodni hozzá. Beszélj vele, jussatok megegyezésre, hogy te se érezd magad elhanyagolva, meg ős se fuldokoljon, ha meg nem megy, akkor szakítsatok.
2015. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha betegség előtt minden oké volt akkor lehet ,h ő ilyen.Mindenesetre van vmi gigszer vele azt biztos.
2015. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Most komolyan, beteg és azon vagy kiakadva, hogy nem keres? Ha tényleg összeszedett valami fasza kis influenzát, 39 fokos a láza, szédül, fáj a feje, akkor nem csodálom, hogy nem keres. Én ilyenkor kb egész nap egy sötét szobában feküdnék. Ezt te is igazán megérthetnéd. Nem hiányzik neki az, hogy még te is csesztesd azzal, hogy miért nem keres. Majd keres, ha jól lesz.
2015. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves eddigi válaszolók, az én tartós, komoly kapcsolataimban az a normális, hogy kb. heti 2-4 napon találkozunk a szerelmemmel és minden héten van legalább 2 nap, amikor egyáltalán nem is beszélünk.


21/L

2015. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon rövid ideje vagyunk együtt még.
2015. jan. 17. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!