Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon ki fog borulni?

Figyelt kérdés
Szakitani keszulok a parommal. Szeretjuk egymast, de sajnos nehany kozeli csaladtagomnak ez a vilagfajdalma hogy heti 1× latom. Nem birom tovabb. Tudom hogy onzo dolog, de azt is h a parom jobbat erdemel nalam es a nagyszeru "csaladomnal"...
2015. jan. 17. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nehogy már a családod miatt hagyd ott...
2015. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát...elég buta vagy, ha szakítasz..
2015. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom, de muszaj. Mindig a fejemhez vagjak h "mar megint hozzamesz?", igen! Heti 1× mar megint hozza megyek! Aztan, ha vakami nem tetszik nekik akkor rogton Ot szidjak, amibol az jon h mki osszeveszik mkivel. Ha veletlenul becsuszik egy rosszabb jegy (3as) akkor jon az orditozas h milyen hulye vagyok es h biztos miatta van stb :'D nem birom! Beleorulok! Rengeteget fogytam a sok stressztol
2015. jan. 17. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, a szüleim állandóan csesztettek a pasim miatt, de egy idő után elfogadták... :) Szerintem csak bírd még ki egy picit, ha látják, hogy komoly a dolog, megfognak békélni valamennyire! És persze a sulit ne hanyagold el! :DD
2015. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
17 hónap :) 4es az átlagom :)) itt az fog segíteni ha majd végre saját lábra állhatok és nem szólhatnak bele az életembe :') de arra még várni kell
2015. jan. 17. 21:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy nyomást gyakoroljanak rád. Inkább motiváljon a helyzet és bizonyítsd be hogy jó hatással van rád ez a kapcsolat. Semmiképp ne hagyd el a családod miatt, inkább álljatok ki egymás mellett!
2015. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17 hónapot meg főleg ne dobj el a család miatt.
2015. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Komolyan eldobnád emiatt? Amíg ő kitart melletted, attól függetlenül hogy a családod milyen, addig pont hogy nem kellene eltaszítanod magadtól... Nem hiszem, hogy neked így jó lenne, ha szereted őt.
2015. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem nyerhetünk, higyjétek el már sok mindent próbáltunk.. az se jó ha Ő van itt, az se jó ha én megyek. tökmind1 mit teszünk. sose leszünk elég jók ide.. inkább elengedem minthogy tovább szenvedjen velem.. és ezekkel :(
2015. jan. 17. 21:45
 10/14 anonim ***** válasza:
debuta vagy... tudnátok ti megoldást találni, ha nagyon akarnátok. persze nem ilyen drasztikus változások, hogy költözzetek el a szüleitektől stb. ne legyetek butácskák. lesz majd jobb is ne aggódj. :)
2015. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!