Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az igazi? A párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az igazi? A párommal egy éve szétmentünk és azóta élni sincs kedvem. Nem értem az egészet, talán ő az igazi csak én nem vagyok az neki? Vagy csak egy ostobaság a szerelem és beképzeljük magunknak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy beképzelnétek. Én is hiszem, hogy létezik igaz szerelem. Mi 1,5 éve mentünk szét, azóta együtt is voltam hosszabb ideig mással, de a mai napig furcsa, nagyon erős köteléket érzek volt barátnőm iránt. Valószínűleg Ő is érez még valamit, viszont nem merek lépni, valószínűleg nem tudna megbízni bennem.
2015. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ezzel én ugyanígy vagyok :)
2015. jan. 18. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:

"talán ő az igazi csak én nem vagyok az neki?"

Ha te nem vagy az neki, akkor ő sem az neked. Akkor kölcsönösség lenne a dologban.

2015. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért ilyen borzasztóan rossz már egy éve és miért hiányzik ennyire? Minden második nap vele álmodok, akármit csinálok 1 vagy 5 vagy 10 percenként eszembe jut de nincs olyan óra hogy legalább egyszer ne jutna eszembe. Miért nem múlik már el???
2015. jan. 18. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:

A szerelem is csak valamilyen anyagon múlik amit a szervezetünk termel. Nálad olyan, mint a drog. Bárkivel előfordulhat. Foglald el az agyadat. Keress új társaságot, hobbit, érdeklődési kört, sportot, bármit és élj új életet. Néha eszedbe fog jutni, de egyre kevesebbszer és egyre kínzóbban.

Ahogy írták előttem: ha egymásnak igaziak lennétek akkor együtt lennétek.

2015. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 18 éve szenvedek!

Azóta sok idő eltelt, lett feleségem, gyerekeim, három is...

Mégis őt szeretem, azt a lányt a múltamból...

Ha erősen rá gondolok, még mindig érzem illatát, csókja ízét, érintését...

2015. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem teszel érte, hogy elmúljon, akkor nem fog elmúlni.

Találj új hobbikat, legyél nagyon sokat barátokkal, ismerkedj meg új emberekkel, szüntesd meg a kapcsolatodat minden olyan régi dologgal, ami rá emlékeztet. Legalább is addig, amíg el nem múlik az érzés. Építsd magad.

Nem tudom mit csinálsz a szabadidődben, de magamból kiindulva az nem segít, ha otthon ülsz, nézed a falat és folyton rá gondolsz. Én régen ezt csináltam és nem igazán múlt a fájdalom. Miután teljesen máshogy kezdtem el élni, akkor kezdett el halványodni az egész emléke. Amikor értek új, eddig ismeretlen ingerek. Én speciel el is költöztem másik városba mondjuk, bár azt nem mindenki teheti meg. De határozottan jót tesz a környezetváltás is, mert szokták mondani: nem tudsz meggyógyulni egy olyan környezetben, ahol megbetegedtél.

2021. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!